TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu’nun “Cumhuriyetin 100. Yaşında Hayalimizdeki Antalya” Temasıyla Gerçekleşen Kent Sempozyumuna Katılım SAğladık
      
CUMHURİYETİN 100. YAŞINDA HAYALİMİZDEKİ ANTALYA” SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ/ 07-08 ARALIK 2023
TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu’nun “Cumhuriyetin 100. Yaşında Hayalimizdeki Antalya” temasıyla gerçekleşen Kent Sempozyumu Prof. Dr. İbrahim ATMACA’nın açılış konuşması ile başladı. Antalya İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Derya Ünver ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böceğin konuşmaları sonrasında Yürütme Kurulunda Görev Alan Tüm Meslek Odaları Temsilcilerine teşekkür plaketi takdim edildi.
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği İl Koordinasyon Kurulu’nun düzenlediği Antalya Kent Sempozyumunda Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek Atso Eski Başkanı Davut Çetin, Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, Büyükşehir ve Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcıları, TMMOB’a bağlı Oda Başkanları, STK ve Dernek Üyeleri ile birlikte çok sayıda misafir katılım sağladı. İki gün süren sempozyumda toplamda 4 oturum, 2 panel ve 22 konuşmacı “ Göçün Etkileri ve Yönetimi, Depreme Dirençli Kentleşme, Ulaşım ve Trafik Yönetimi,İklim Değişikliği ve Çevre başlıklarındaki sorunları ele aldı ve çözüm önerileri sunuldu.
12.02.2024 15:10
Okunma Sayısı:
Fotoğraf Galerisi