TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
7-8-9 EKİM 2016 TARİHLERİNDE, ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBEMİZİN EĞİTİM SALONUNDA “BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA” EĞİTİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
Kocaeli Şube 25.10.2016 (Son Güncelleme: 25.10.2016 13:07:33)

Biyosidal Ürünlerin Kullanım, Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik kapsamında 7-8-9 Ekim 2016 tarihlerinde Biyosidal Ürün Uygulayıcı Eğitimi temsilciliğimizdeki eğitim salonunda 15 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Biyosidal ürün uygulaması yapan şirketlerin çalışanları olan uygulayıcıların katıldığı eğitimde biyosidal ürünler, kullanımı ve depolanması, etiketlenmesi, uygulama araçları, koruyucular, zehirlenmeler ve ilk yardım konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Eğitimde biyosidal ürün ve uygulamaları hakkında Ziraat Mühendisi Yıldırım Ünal,Mesül Müdür/Ziraat Mühendisi Pınar Atabay, KOÜ Çevre Koruma Teknolojileri M.Y.O. Öğr. Gör. Dr. Erhan GENGEÇ yönetmelik çerçevesinde teorik ve pratikte bilgi ve deneyimlerini paylaştılar. İlk yardım dersinde Emre Ağaşçı temel ilkyardım, zehirlenmeler ve taşıma teknikleri gibi konularda uygulamalı olarak bilgilendirme yaptı.

Eğitimin ardından baraj puanı 70 olan 25 soruluk sınav uygulandı.

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.  

Okunma Sayısı: 54
Fotoğraf Galerisi