TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI VAN İL TEMSİLCİLİĞİ, YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ DEĞERLİ HOCALARI İLE DEĞERLİ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ÖĞRENCİLERİNİ VAN`IN EŞSİZ DOĞASINDA BİR ARAYA GETİRDİ.

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ HERYERDE

Van Il Temsilciliği Şube 23.06.2016 (Son Güncelleme: 23.06.2016 12:16:52)

  Çevre Mühendisleri Odası Van İl temsilciliği, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Değerli Hocaları ile değerli çevre mühendisleri öğrencilerini Van‘ın eşsiz doğasında bir araya getirdi. 

Yapılan sosyal gezi ile sınav öncesi stres atan geleceğin değerli çevre mühendisleri heyecanı görülmeye değerdi. yüzüncü Yıl Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü değerli akademisyenleri ile aynı ortamda bulunan değerli meslektaşlarımız ve öğrenciler, mesleğin geleceği, sahadaki zorluklar, akademik kariyer hedefleri hakkında bilgi alışveerişinde bulundular.

Van‘ın tarihini içinde barındıran ve eşsiz Van Gölü doğasıyla bütünleşmiş Akdamar Adasında ki kültürel gezi burayı ilk defa ziyaret eden arkadaşlarımız açısından çok anlamlı oldu.

Kartal: Bu gezileri sürekli yaparak akademik ve iş dünyasını ,mesleğe yeni adım atacak arkadaşlarımız ile bir araya getirmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki çalışmalarımız teknik incelemeler şeklinde olacak ve sahada ki zorlukları bütün yönleriyle aktarılacak bir ortam olacaktır. Katılan Başta değerli hocalarımız olmak üzere herkese teşekkür ederim.‘ 

Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle.. Çevre Mühendisleri Heryerde... 

Okunma Sayısı: 256
Fotoğraf Galerisi