TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
KOCAELİ ŞUBE ZİYARETLERİMİZ

Kocaeli Şube Yeni Yönetim Kurulu Olarak Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu` nu makamında Ziyaret ettik...

Kocaeli Şube 14.03.2016 (Son Güncelleme: 14.03.2016 12:57:54)

 Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak 2. Dönem 23-24 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşen 2. Olağan Genel Kurulumuzun ardından yerel yönetim ziyaretlere başlamış olup, 29 Şubat 2016 tarihinde İlk olarak Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İbrahim KARAOSMANOĞLU‘ nu makamında ziyaret ettik. 

 Ziyaretimizde kentte yapılması planlanan projeler için süreç takibi yapmak istediğimiz konu ile alakalı yatırım ve projelerde sürecin en başında takip etmek ve müdahil olmak istediğimiz belirterek ziyaretimiz anısına düzenlediğimiz plaketi Sn. KARAOSMANOĞLU‘ na taktim ettik. 

 11 Mart 2016 tarihinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İbrahim KARAOSMANOĞLU odamıza İade i Zİyaret te bulundu. 

 Şubemizi ziyaret eden Sn. KARAOSMANOĞLU ile yaptığımız sohbet de, daha önce gerçekleştirdiğimiz ziyarette talip olduğumuz proje takipleri ve kentimiz de çevre bilincinin oluşturulması için yerel yönetimlerle Çevre Mühendisleri öğrencilerinin de içinde olduğu proje çalışmalarının yapılmasını konuştuk.

 

 

 

Okunma Sayısı: 85
Fotoğraf Galerisi