TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ŞUBEMİZ 2015 MESLEK YILINA SAYGI ÖDÜL TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Ankara Şube 24.11.2015 (Son Güncelleme: 24.11.2015 10:48:35)

Şubemiz 2015 Meslek Yılına Saygı Ödül Törenini, 20 Kasım Cuma günü gerçekleştirdi. Türkiye`nin farklı kentlerinden gelen değerli meslektaşlarımızla Raymar Otel‘e ait The Rasa Brasserie Restaurant‘ta buluştu.

Birbirleriyle özlem gideren, bilgi alışverişinde bulunan ÇMO‘lular, bir arada olmanın tadını çıkardı.

Plaket törenine başlamadan önce konuşma yapan Ankara Şube Başkanımız Baycan Taşdelen, göreve geldikleri dönemden bugüne kadar yaşadıklarından bahsetti. Odaya geldiklerinde işe nereden başlayacaklarını bilmeyen, birbirlerini hiç tanımayan bir avuç insan olarak, hayatı anlamlı kılan güzel işler başarma şevkiyle mesleki değerlerimizin değer kazanması için çok emek verdiklerinden söz eden Şube Başkanımız, ‘Yıllar içerisinde çok güzel işler başardık. Toplumsal sorunlarımıza çözüm ortağı, mesleki haklarımızın takipçisi olduk. Bu işleri yaparken çok güzel arkadaşlıklar, dostluklar kazandık. Biz şimdi kocaman bir aile olduk` diye konuştu.

ÇMO`nun bugüne gelmesinde Yönetim Kurulu Üyelerinin emeğinin de çok büyük olduğuna değinen Baycan Taşdelen, yönetime geldiği ilk günkü heyecanı hala içinde taşıdığını da dile getirdi.

Ankara Şube Başkanı Baycan Taşdelen‘in kısa konuşmasının ardından plaket törenine geçildi. Tören, bir çok yönetim kurulu üyesinin de on yılını doldurmuş olması sebebiyle, plaketleri takdim eden ve plaketleri alan kişilerin kimi zaman yer değiştirmesiyle keyifli ve gururlu anlara sahne oldu.

Meslekte 30. Yılını dolduran 3, 20. Yılını dolduran 7 ve 10. yılını dolduran 26 meslektaşımıza alkışlar eşliğinde plaketleri takdim edildi. 

Törene katılan çevre mühendisleri ile etkinliğin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Ankara Şube Yönetim Kurulu olarak düzenlenen törene katılan Oda Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimize ve bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Şube çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Bütün meslektaşlarımıza katılımları ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz.

Önümüzdeki süreçte daha güzel yarınlara yine hep birlikte ulaşmak dileğiyle..

 

Ankara Şube 8. Dönem Yönetim Kurulu

Bağlantılar: 
https://twitter.com/cmoankara?lang=tr https://www.facebook.com/TmmobCevreMuhendisleriOdasiAnkaraSube/
 

Okunma Sayısı: 59
Fotoğraf Galerisi