TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
BEYPAZARI BELEDİYE BAŞKANI TUNCER KAPLAN’I ZİYARET ETTİK..
Ankara Şube 12.09.2014 (Son Güncelleme: 12.09.2014 11:39:20)

9 Eylül 2014 tarihinde ÇMO Ankara Şube Başkanımız Özge Ergen Güvenç, Şube Yönetim Kurulu Üyesimiz Can Cihan Yılmaz ve Şubemizden Cem ŞAHİN, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN‘A hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediyede hizmet veren meslektaşımızın da  katılım sağladığı görüşmede Oda çalışmalarımız, mesleki uzmanlık alanlarımız, mesleki faaliyetler, kent sorunları konusunda genel değerlendirmeler yapılarak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.   

Ankara‘ nın temiz ilçelerinden biri olan Beypazarı ile ilgili mevcut ve olası çevre sorunları ile çözümleri üzerine konuşuldu. Beypazarı Belediyesi ve Çevre Mühendisleri Odası işbirliği ile bu sorunların üstesinden en güzel şekilde nasıl gelinebileceği tartışıldı  ve fikir paylaşımında bulunuldu.

Başarılı bir dönem dileklerimizi sunduğumuz görüşmede, mesleğimiz ekseninde yerel yönetimler ve çevre hizmetleri konuları, bu çerçevede yerel yönetimler ve Şubemiz işbirliğinde gerçekleştirilebilecek etkinlik ve çalışmalar değerlendirildi.

Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi olarak bu tür ziyaretlerimiz devam edecek olup, görüş ve önerileriniz çalışmalarımıza ve mesleğimize güç katacaktır.

Okunma Sayısı: 99
Fotoğraf Galerisi