TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ÇEVRİMİÇİ TOPLANTI: İZMİR BÖLGESİNDE ENDÜSTRİYEL SİMBİYOZ PROJESİ
Izmir Şube 06.06.2022 (Son Güncelleme: 06.06.2022 20:33:39)

 

Değerli Üyemiz,

Şubemiz ve İzmir Kalkınma Ajansı işbirliği ile 9 Haziran 2022 tarihinde, "İzmir Bölgesinde Endüstriyel Simbiyoz Projesi " konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir.

Toplantı kapsamında; İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğinde yürütülen İzmir Bölgesinde Endüstriyel Simbiyoz Projesi ile Temmuz ayında gerçekleştirilecek Sinerji Çalıştayları hakkında bilgilendirmede bulunulacaktır.

Çalıştaylar ile İzmir`de faaliyet gösteren firmalarda olası simbiyoz ilişkilerinin tespiti, kaynak verimliliğinin sağlanması, sürdürülebilir üretim uygulamalarının yaygınlaştırılması ve sektörler arası yeni iş olanaklarının oluşturulması hedeflenmektedir.

Bilgilendirme toplantısı ile konuyla ilgili olarak kaynak verimliliği, sürdürülebilirlik, atık yönetimi, danışmanlık gibi geniş çalışma alanına sahip üyelerimiz ve BTB`li firmalarımızın proje hakkında bilgilendirilerek çalıştaylarda ve endüstriyel simbiyoz uygulamalarında katkı sunmaları amaçlanmaktadır.

Toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin 9 Haziran saat 17.00 ye kadar https://forms.gle/NP3j51FSh85mVv6s6 adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bağlantı adresi etkinlik öncesinde katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

 

*Toplantı yalnıza çevre mühendislerine yönelik olarak düzenlenmiş olup kontenjan sınırlı olduğundan Odamız üyelerinin katılımı önceliklidir.

Bağlantılar: 
https://forms.gle/NP3j51FSh85mVv6s6
 

Okunma Sayısı: 19
Fotoğraf Galerisi