TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
KONAK BELEDİYESİ İLE MESLEKİ DENETİM VE TEKNİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK.
Izmir Şube 31.03.2021 (Son Güncelleme: 31.03.2021 11:32:12)

KONAK BELEDİYESİ İLE MESLEKİ DENETİM VE TEKNİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK..

Şubemiz tarafından meslek alanımızla ile ilgili konularda yerel yönetimlerle kurumsal işbirliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında;Konak Belediyesi ile Mesleki Denetim ve Teknik İşbirliğine ilişkin protokolü imzalanmıştır.

26.03.2021 tarihinde gerçekleştirilen imza törenine  Konak Belediye Başkanı Abdül BATUR, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Anıl FEROĞLU ve Çevre Koruma Kontrol Şube Müdürü E.Nermin ÖZGÜR‘ün katılımı ile gerçekleşen toplantıya Şubemiz adına  Şube Yönetim Kurulu Başkanımız E. Helil İNAY KINAY, Şube Yönetim Kurulu Sekreterimiz Rahile YENİ  tarafından katılım sağlanmıştır.

Protokol ile Konak Belediyesi ve ÇMO İzmir Şubesi arasında yürütülecek işbirliği çalışmaları gerceklestirilerek ,sağlıklı kentleşme ve sürdürülebilir, yaşam kalitesi yüksek bir kent yaşamına yönelik çalışmalar kapsamında meslek alanımıza giren faaliyetler konusunda gerekli düzenlemelerin  yapılması sağlanacaktır. 

Şubemiz tarafından, Belediyenin talep etmesi halinde yürütülen projelere teknik destek sağlanarak danışmanlık hizmeti verilecek ve projelerin idarece onayı öncesi "Oda Vizesi" sürecinden geçmesi sağlanırken,  Konak Belediyesi Çevre Mühendisliği hizmet alanına ilişkin tüm süreçlerde çevre mühendislerinin görevlendirilmesini sağlayacaktır.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Okunma Sayısı: 27
Fotoğraf Galerisi