TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
DENTAPROS AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ


TMMOB Çevre Mühendisleri Odası olarak Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile indirim protokolü imzaladık.

 

  • Protokol dahilinde TMMOB Çevre Mühendisleri Odası üyeleri, çalışanları ve aile fertleri Özel Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde yapılan tüm Implant, Ortodonti (Diş Teli), Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Estetik Diş Hekimliği Tedavileri, Protez, Endodonti (Kanal Tedavileri), Konservatif Diş Tedavileri (Dolgu), Periodontoloji (Diş Eti Tedavileri), Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi tedavilerinde ek listede yazan indirimli fiyat tarifesi uygulanacak olup diğer tedaviler için  Türkiye Diş Hekimleri Birliği fiyat tarifesi  üzerinden % 48 indirim uygulanacaktır. Gerekli görülen durumlarda taksitlendirme yapılacaktır.

 

  • Muayene, panaromik röntgen, detaylı tedavi planlaması, ağız içi fotoğraflama, oral hijyen eğitimi ve yılda 1 defaya mahsus (panaromik film, uzman diş hekimi muayenesi) poliklinik tarafından hiçbir ücret alınmadan gerçekleştirilecektir.

 

  • Muayeneye gelen kişinin indirimden faydalanması için TMMOB Çevre Mühendisleri Odası ile ilişkisini gösteren herhangi bir doküman, kimlik ibrazı yeterlidir.

 

        Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

 

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

Kocatepe Mah. Hatay Sok. No:24/17, Kızılay/ANKARA

Tel: 0312 419 80 71

Fax: 0312 419 80 74

cmo@cmo.org.tr

24.08.2023 16:02
Okunma Sayısı: 1214
Fotoğraf Galerisi