TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
DANIŞMANLIK ASGARİ FİYAT TARİFESİ YAYIMLANDI.

Değerli Üyemiz,

Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik yayımlandığı tarihten itibaren Odamız, asgari ücret tarifesine dair çalışmalar yürütmüş, katılımcı bir anlayışla hazırlanan taslaklar danışmanlık firmalarına ve üyelerimize iletilmiştir. Gelen görüşler doğrultusunda taslak revize edilmiştir. Son olarak 22 Eylül 2012 tarihinde Odamız tarafından gerçekleştirilen "Çevre Danışmanlık Firmaları Toplantısı"nda tartışılan ve son haline getirilen Asgari Fiyat Tarifesi 01.01.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere nihai haline ulaşmıştır.

Çevre Mühendisleri Odası olarak üzerinde titizlikle çalıştığımız "Çevre Danışmanlık Hizmetlerine Dair Asgari Fiyat Tarifesi" sizlerin ve danışmanlık firmalarının katkılarıyla son haline getirilerek Odamız internet sitesinde yayımlanmıştır. 2013 yılı için geçerli olacak olan asgari fiyatlar, 2013 yılının sonunda 2014 yılı için yenilenecektir. Tarifede bahsi geçen fiyatların "asgari" fiyatlar olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.

Danışmanlık hizmetlerinin niteliğinin arttırılması adına gösterilen çabalara ve asgari ücret tarifesine tüm meslektaşlarımızın ve danışmanlık hizmeti veren firmaların sahip çıkması sorunların çözümünde önemli bir adım olacaktır.

Gönderdiğimiz taslak çalışmalara görüşlerini bildiren tüm meslektaşlarımıza ve firmalara tekrar teşekkür ediyoruz. Bu platformlarda yakaladığımız birlikte çalışma ruhunun tüm alanlarda devam etmesini temenni ederiz.

Saygılarımızla,

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası 

 

Asgari fiyat tarifesi aşağıdaki ektedir. 

 

31.12.2012 00:00
Okunma Sayısı: 397
Fotoğraf Galerisi