TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
4. GELENEKSEL GALA YEMEĞİ VE MESLEKTE ONUR YILI PLAKET ÖDÜL TÖRENİ

Değerli meslektaşlarımız,

Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz, Odamız nezdinde prestiji yüksek olan, her yıl üyelerimiz, yakınları, basın mensupları ve protokolden büyük ilgiyle katılımın sağlandığı,                     4. Geleneksel Gala Yemeği ve Meslekte Onur Yılı Plaket Ödül Törenini düzenleyecektir. Gala Yemeğimizde mesleğini 20 yıl ve üzerinde tamamlamış olan üyelerimize plaketlerini takdim ederek vefa borcumuzu da yerine getirme fırsatı bulacağız.

Katılımınız; Odamız ve mesleğimizin tanıtımı, meslektaşlarımızın bir araya gelerek dayanışmalarının sağlanması ve organizasyonun gelenekselliğinin devamı açısından önem arz etmektedir.

Gala Yemeği 18 Mart Cumartesi akşamı, saat 19.30‘da, Hotel SU‘da başlayacaktır. Giderlerinin bir kısmı sponsor firmalarca karşılandığından gala yemeği kişi başı 65 TL (limitsiz yerli içki) olarak uygun bir fiyat belirlenmiştir. Canlı müzik eşliğinde hepimizin bir araya geleceği, çevre mühendislerine yakışır, keyifli bir gece olmasını diliyor, sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Gala davetiyeleri sınırlı olup öncekilerinde olduğu gibi yer sıkıntısı ve masa düzeninde sorun yaşanmaması için lütfen temin etmek için en kısa sürede şubemiz sekreterliği ile irtibata geçiniz.

Sevgi ve saygılarımızla.

TMMOB

Çevre Mühendisleri Odası 

Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

02.03.2017 00:00
Okunma Sayısı: 281
Fotoğraf Galerisi