TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI KONYA TEMSİLCİLİĞİMİZİN DÜZENLEDİĞİ İFTAR YEMEĞİ VE MESLEKİ DAYANIŞMA TOPLANTISI YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ..
Konya Il Temsilciliği Şube 01.06.2019 (Son Güncelleme: 01.07.2019 13:50:15)


Temsilciliğimizin düzenlediği iftar yemeğinde, Konya`da faaliyet gösteren Çevre Danışmanlık ve ÇED firma sahipleri ve çalışanları, belediye ve kamu personeli, üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden akademisyenler ve öğrenciler bir araya geldi. Çevreyle ilgili tüm paydaşların bir arada olduğu programımızda, bölgemizin çevre sorunları ele alındı. Sorunların çözümüne yönelik mesleki dayanışma ve kaynaşma sağlanarak ortak adımlar atmak için daha sık bir araya gelinmesi kararlaştırıldı.

ÇMO İl Temsilcimiz Dr. Selim Doğan yaptığı konuşmada,  Ramazan ayında iftar sofrasında bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.  Doğan, çevre mühendislerinin doğanın gittikçe tükenen kaynaklarını korumak, verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak ve doğayı insanın etkisinden, insan sağlığını da kirlenen çevrenin etkilerinden korumak için özverili ve gayretle çalıştıklarını söyledi. Doğan, "23 Mayıs 1992 yılında kurulan ve bu yıl 27. Yaşını kutlayan ÇMO`nın, Türkiye genelinde yaklaşık 13 bin, Konya`mızda ise 250 kayıtlı üyesi bulunmakta olup, her geçen gün büyüyen kocaman bir aile olma yolunda emin adımlarla yürümektedir" diyerek ÇMO Konya İl Temsilciliği tarafından ilk defa gerçekleştirilen iftar programına katılanlara teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 231
Fotoğraf Galerisi