TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI KONYA İL TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN GENEL ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ...
Konya Il Temsilciliği Şube 26.04.2019 (Son Güncelleme: 19.05.2019 16:31:38)

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Konya İl Temsilciliği Genel Üye Toplantısı 26.04.2019 Cuma günü gerçekleştirildi. Tanışma kokteylinin ardından TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Konya İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Selim Doğan‘ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Baran BOZOĞLU Çevre Kanunu‘nda yapılan son değişiklikler ve oda faaliyetleri ile ilgili katılımcıları bilgilendirdi. Söz konusu toplantıya katılım sağlayan Çevre Danışmanlık Firmaları ile Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında mevcut sorunların çözümüne yönelik olarak yapılabilecek çalışmalar dile getirildi. Üyelerle; mevzuata, mesleğe ve Oda‘ya dair görüş alışverişinde bulunuldu.

Konya Teknik Üniversitesi‘nden; Prof.Dr. Bilgehan NAS Hocamıza Temsilciğimizin kurulması ve katkılarından dolayı Sn BOZOĞLU tarafından plaketi takdim edildi.

Toplantının ardından Sn.Baran Bozoğlu ‘Yeni göreve gelen Konya Temsilcilik Başkanımız Dr. Selim Doğan ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, başarılar diliyorum. Bugüne kadar Temsilcilik görevini yürüten Prof. Dr. Bilgehan Nas hocamıza ve geçmişte görev almış bütün meslektaşlara da emekleri için teşekkür ediyorum. Meslek, memleket ve Oda için başarılı çalışmaları hep birlikte yapmaya devam edeceğiz.` diye konuştu.

Katkılarından dolayı TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Baran BOZOĞLU, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Tuğba UÇANKUŞ ve TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Konya Temsilciliği Üyelerine teşekkürlerimizi sunarız.

Okunma Sayısı: 276
Fotoğraf Galerisi