TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ŞUBEMİZ 2018 MESLEK YILINA SAYGI ÖDÜL TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Ankara Şube 26.12.2018 (Son Güncelleme: 26.12.2018 17:55:33)

 

2018 Meslek Yılına Saygı Ödül Töreni, 21 Aralık Cuma günü gerçekleştirildi. Türkiye`nin farklı kentlerinden gelen değerli meslektaşlarımız Anemon Ankara Otelde buluştu.

Birbirleriyle özlem gideren, bilgi alışverişinde bulunan ÇMO‘lular, birarada olmanın tadını çıkardı.

 

Plaket törenine başlamadan önce Çevre Kanunu değişikliği konusunda açılış konuşması yapan ÇMO Genel Başkanı Sayın Baran BOZOĞLU kanunda yapılan değişiklikle birlikte mesleğimizin ve meslektaşlarımızın hak ettiğimiz şekilde kanunda yer alması için yapılan çalışmalardan bahsetti ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ankara Şube Başkanımız İlkim YİĞİT ise, Oda olarak geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinliği, üstatlarımızla bir araya gelmek açısından önemsiyoruz‘ diyerek, bu kutlamanın sürdürüleceğini söyledi. Yine Çevre Kanunu‘nda yapılan değişik için Oda olarak verilen mücadeleden bahsetti. Odaya geldiklerinde işe nereden başlayacaklarını bilmeyen fakat hayatı anlamlı kılan güzel işler başarma şevkiyle mesleki değerlerimizin değer kazanması için çok emek verdiklerinden söz eden Şube Başkanımız, bu işleri yaparken çok güzel arkadaşlıklar, dostluklar kazandık. Biz şimdi kocaman bir aile olduk` diye konuştu.

ÇMO`nun bugüne gelmesinde Yönetim Kurulu Üyelerinin emeğinin de çok büyük olduğuna değinen YİĞİT, yönetime geldiği ilk günkü heyecanı hala içinde taşıdığını da dile getirdi.

 

Konuşmaların ardından meslekte 30., 20. ve 10. yılını dolduran meslektaşlarımıza alkışlar eşliğinde plaketleri takdim edildi.  Törene katılan çevre mühendisleri ile etkinliğin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanlığı‘nda düzenlenen törene katılan Oda Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimize ve bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Şube çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Bütün meslektaşlarımıza katılımları ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz.

 

Önümüzdeki süreçte daha güzel yarınlara yine hep birlikte ulaşmak dileğiyle..

 

Okunma Sayısı: 66
Fotoğraf Galerisi