TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ODAMIZ BÜTÜN ÖRGÜTLÜLÜĞÜYLE DEMOKRASİNİN YANINDADIR...

Hukuka, laik, demokratik cumhuriyet değerlerine yapılan her türlü saldırıya karşı tek vücut olmalı, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeliyiz...

Genel Merkez 18.07.2016 (Son Güncelleme: 18.07.2016 10:24:18)

15 Temmuz Cuma günü yaşananlar hepimizi derinden üzmüştür. Onlarca yurttaşımız yaşamını yitirmiş ve yaralanmıştır. Öncelikle, yaşamını yitiren yurttaşlarımıza ve şehitlerimize Allah‘tan rahmet ve ailelerine sabır, yaralılarımıza ise acil şifalar dileriz.

Bilinmelidir ki, darbeler, cuntalar toplumları, ülkeleri geriye götürür ve toplumsal çatışmalara neden olur. Odamız bütün örgütlülüğüyle her türlü darbe ve antidemokratik uygulamalara karşı demokrasinin yanındadır.

Yaşanan vahim olaylar bir kez daha göstermiştir ki; hukuka, laik, demokratik cumhuriyet değerlerine yapılan her türlü saldırıya karşı tek vücut olmalı, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeliyiz.

Odamız bütün antidemokratik güçlere karşı laik, demokratik cumhuriyet değerlerimizin gelişmesi, ülkemizde birliğin ve beraberliğin güçlenmesi için; durmadan, bıkmadan, usanmadan çalışmaya devam edecektir. 

Saygılarımızla,

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

 

Okunma Sayısı: 653
Fotoğraf Galerisi