TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI VAN BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ, VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EŞ BAŞKANI HATİCE ÇOBAN`I ZİYARET ETTİ.

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI VAN BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ, VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EŞ BAŞKANI HATİCE ÇOBAN`I ZİYARET ETTİ.KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM..

Van Il Temsilciliği Şube 22.06.2016 (Son Güncelleme: 22.06.2016 15:15:56)

 Çevre Mühendisleri Odası Van Bölge Temsilciliği, Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Hatice Çoban‘ı ziyaret etti. Görüşmede konuşan Çoban, "Önümüzdeki süreçte daha çok ortaklaşacağımızın umudunu taşıyoruz" dedi.

Çevre Mühendisleri Odası Van Bölge Temsilciliği Başkan ve üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Hatice Çoban‘ı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyarete Çevre Mühendisleri Odası Van Bölge Temsilcisi Ferdi Kartal, Çevre Mühendisleri  Salih Taşci,Şeref Sayın, Pelin Sertkaya, Nufreşan Avcil ,Cenk Değer, Naim Eroğlu, Fatih Doğrar, Ercan Kaval  katıldı. Çevre Mühendisleri Odası Van Bölge Temsilciliği Başkanı Ferdi Kartal, 1970`li yıllardan itibaren artan çevre sorunlarına kalıcı çözümler sunmak üzere kurulan örgütlü bir oda olduklarını belirterek, odalarının kent genelinde oluşan çevre sorunlarına teknik ve sosyal çözümler getirmek amacıyla Van`da önemli çalışmalar yapmak için örgütlendiklerini söyledi. Hava, su, toprak, ekolojik tahribatlar, ekosistemin zarar görmesinin engellenmesi için çalışmalarına devam ettiklerini aktaran Kartal, Van Büyükşehir Belediyesi`nin ‘çevreci ve ekolojik kent‘ şiarıyla yaptıkları istihdamlardan dolayı teşekkür etti. Kartal, son olarak bundan sonraki süreçte her türlü çevre ve doğa katliamlarına karşı örgütlü mücadelelerini devam ettireceklerini aktararak kendilerini kabul eden Eş Başkan Çoban‘a  teşekkür etti. 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eş Başkan Hatice Çoban, "Belediyemizle bu konuda düşünce, görüş ve önerilerinizi paylaştığınız için  teşekkür ediyorum. Bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Önümüzdeki günlerde daha çok ortaklaşma umudunu taşıyoruz.  Bu kadar genç ve dinamik bir profille birlikte olma şansı verdiğiniz için de teşekkür ediyorum." dedi.

 

Okunma Sayısı: 465
Fotoğraf Galerisi