TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TEMSİLCİLİĞİMİZDE ATIKSU ARITMA TESİSİ OPERATÖRÜ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ YAPILDI

ÇMO Trakya Bölge Temsilciliğimizde Çorlu da faaliyet gören firmaların ve OSB’lerin teknik personelinin ağırlıklı olarak katıldığı Atıksu Arıtma Tesisi Operatörü Bilgilendirme Eğitimi düzenledi.

Trakya Bolge Temsilciliği Şube 09.05.2015 (Son Güncelleme: 26.09.2016 11:31:58)

09-10 Mayıs 2015 tarihlerinde Çorlu`da Temsilcilik Merkezimizde Atıksu Arıtma Tesisi Operatörü Bilgilendirme Eğitimi düzenlendi. İlk gün eğitimci olarak Namık Kemal Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünden Doc. Dr. Yalçın Güneş katıldı. Değerli hocamızın vermiş olduğu ilk gün eğitiminde, akademik çalışmalara konu olan atıksu arıtma tesisi problemleri ve çözümleri üzerinde duruldu.

İkinci gün eğitimde ise öğretici olarak katılan Hakan KAPICIOĞLU, Hüseyin ERDEM ve Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyesi Doğan YILDIRIM çeşitli sektörlerde Atıksu Arıtımı işletilmesi ile ilgili yaşanan problemlerden ve çözüm yöntemlerinden bahsetti.

Bölge Temsilcisi Hasan Şevki ÇİFÇİ, Temsilcilik Saymanı Fatma SABANCIOĞLU ŞEKERCİ ve Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyesi Merve MATARACI`nın da katılım gösterdiği Atıksu Arıtma Tesisi Operatörü Bilgilendirme Eğitimi ile Atıksu Arıtımı verimliliklerinin arttırılması hedeflenmiş ve katılımcı sertifikalarının verilmesi ile sona ermiştir. 

Okunma Sayısı: 220
Fotoğraf Galerisi