TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ÇEVRE MEVZUATI UYGULAMALARI SÖYLEŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
Ankara Şube 19.01.2015 (Son Güncelleme: 19.01.2015 12:02:36)

Ankara Şube olarak düzenlediğimiz "Çevre Mevzuatı Uygulamaları" söyleşimizi, 13 Ocak 2015 Salı günü Elektrik Mühendisleri Odası eğitim salonunda gerçekleştirdik.

Söyleşimize konuşmacı olarak, Şube Başkanımız Özge ERGEN GÜVENÇ, Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Adem KARACİF, Çevre Denetimi ve Yönetimi Şube Müdürü Serkan TEPEBAŞI, Çevre izinleri Şube Müdürü Ebru Dilber ÇAKIR, ve ÇED Şube Müdürü Yılmaz ŞENGÜL katıldı.

Yaklaşık 70 Kişinin katıldığı söyleşide, Çevresel Etki Değerlendirmesi ve Çevre İzin/Lisans konularında karşılaşılan sorunları konuştuk.

Söyleşide, E-izin, E-lisans süreçleri ve yönetmelikler ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Sohbet havasında geçen söyleşi, meslektaşlarımızdan gelen soruların yanıtlanmasıyla sona erdi.

Etkinlik hakkında konuşan Ankara Şube Başkanımız Özge Ergen Güvenç, toplantının önemine dikkat çekerek "Bu tip toplantılar, sahada ve yönetmeliklerin uygulanmasında karşılaşılan problemlerin çözülmesinde meslektaşlarımız için çok verimli oluyor. Ben Şubemiz adına tüm katılımcılara ve tüm konuşmacılara teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Ankara Şube Yönetim Kurulu olarak söyleşiye katılan meslektaşlarımız ve konuşmacılarımız; Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürlerimize katılımları münasebetiyle teşekkür ederiz.

 

Ankara Şube 8. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 31
Fotoğraf Galerisi