TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTUK

Şubemiz, 18 Aralık 2014 tarihinde ODTÜ Çevre Mühendisliği Bölümü Öğrencileri ile “Çevre Mühendisliği ve Çalışma Alanları” konulu söyleşide buluştu.

Ankara Şube 23.12.2014 (Son Güncelleme: 23.12.2014 16:18:33)

Bu dönem üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Söyleşiye Odamızı temsilen; Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Tuğba UÇANKUŞ ÖNAL, Oda Onur Kurulu Üyemiz Aslı KARABACAK ve Ankara Şube Teknik Personelimiz Cem ŞAHİN konuşmacı olarak katıldı.

Programın açılışını yapan Şube Teknik Personelimiz Cem ŞAHİN; kısa bir sunum eşliğinde şube misyonu, düzenlenen eğitimler, toplantılar, seminerler ve diğer faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdi. Söyleşiye katılan öğrenci arkadaşların mesleğimiz ve çalışma alanları hakkında akıllarına takılan, merak ettikleri her konuyu rahatlıkla sorup öğrenebileceklerini belirtti.

Alanında uzman konuşmacılarımızdan;

  • Tuğba UÇANKUŞ ÖNAL "ÇED ve Çevre Danışmanlığı" ,
  • Aslı KARABACAK "Su ve Atıksu" konuları hakkında yaptıkları konuşmalarında sektördeki uygulama alanlarından bahsettiler.

Sohbet havasında geçen söyleşi, öğrencilerden gelen soruların yanıtlanmasıyla sona erdi.

Ankara Şube Yönetim Kurulu olarak; söyleşimizin düzenlenmesinde desteğini bizlerden esirgemeyen Bölüm Başkanımız Prof. Dr. F. Dilek SANİN‘E, saygıdeğer tüm öğretmenlerimize, değerli öğrencilerimize ve konuşmacı olarak katılan meslektaşlarımıza katılımları münasebetiyle teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı: 86
Fotoğraf Galerisi