TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ANKARA VALİLİĞİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ BANU ASLAN CAN ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ
Ankara Şube 10.11.2014 (Son Güncelleme: 10.11.2014 16:47:37)

6 Kasım 2014 tarihinde, Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sayın Banu ASLAN CAN ve Müdür Yardımcısı Sayın Adem KARACİF Şubemize iadeyi ziyarette bulundu.

İl Müdürü ASLAN CAN‘ı ve Müdür Yardımcısı KARACİF‘İ, Odamız adına Ankara Şube Başkanı Özge ERGEN GÜVENÇ, Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Baycan TAŞDELEN, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Filiz ÜLGER ,Tuğba UÇANKUŞ ÖNAL ve Volkan GENÇKURT ev sahibi olarak karşıladı.

Çevre Danışmanlık Firmalarından ve danışmanlık hizmeti alan diğer kurum ve kuruluşlardan hatta vatandaşlardan gelen görüş, istek ve öneriler üzerinde durularak geçici ve/veya kalıcı çözümler üretebilmek amacıyla mesleğimiz ekseninde yerel yönetimler, sanayiler ve çevre hizmetleri konularında, Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Şubemiz işbirliğinde gerçekleştirilebilecek etkinlik ve çalışmalar değerlendirildi.

Banu ASLAN CAN, bundan önceki dönemlerde olduğu gibi, toplum bilincinin arttırılması ve yeni (güncel) mevzuatlara meslektaşlarımızın ve/veya sektörel bazda adaptasyonların sağlanarak katılımın yoğunlaştırılabilmesi amacıyla  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün planladığı Çalıştaya Şubemiz tarafından destek verilmesi teklifinde bulundu. Şube Başkanımız GÜVENǑe Moderatör olarak katılım sağlaması talebi iletildi.

Özge ERGEN GÜVENÇ, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün düzenleyeceği etkinliklere Şubemiz tarafından destek verilmeye devam edileceğini açıkça beyan etmiştir.

Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi olarak bu tür görüşmelerimizin devam edeceğini takdirlerinize sunar, görüş ve önerilerinizin çalışmalarımıza ve mesleğimize güç katacağını belirtmek isteriz.


Saygılarımızla.

 

 

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ

8. DÖNEM YÖNETİM KURULU

 

Okunma Sayısı: 152
Fotoğraf Galerisi