TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ŞUBEMİZ MESLEK YILINA SAYGI TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Ankara Şube 21.10.2014 (Son Güncelleme: 21.10.2014 16:14:42)

Şubemiz Meslek Yılına Saygı Ödül Törenini, 19 Ekim Pazar günü gerçekleştirdi. Türkiye`nıin farklı kentlerinden gelen meslektaşlarımızla, Ankara kalesinin nostaljik ortamında kahvaltıda buluştu. Birbirleriyle özlem gideren, bilgi alışverişinde bulunan ÇMO‘lular, birarada olmanın tadını çıkardı.

Kahvaltının ardından konuşma yapan Ankara Şube Başkanımız Özge Ergen Güvenç, göreve geldikleri dönemden bugüne kadar yaşadıklarının özetini anlattı. Odaya geldiklerinde birbirlerini hiç tanımadıklarından söz eden Şube Başkanımız, ‘Yıllar içerisinde çok güzel işler yaptık. Bu işleri yaparken çok güzel arkadaşlıklar, dostluklar kazandık. Biz şimdi kocaman bir aile olduk` diye konuştu.

ÇMO`nun bugüne gelmesinde Yönetim Kurulu Üyelerinin emeğinin de çok büyük olduğuna değinen Özge Ergen Güvenç, ‘Bu günlere gelmemizde büyük özveriyle çalışan Yönetim Kurulu Üyelerimize de Onur Plaketiyle teşekkür etmek istedik` diyerek Yönetim Kurulu Başkanı Bozoğlu`nu sahneye davet etti. Plaketini Ankara Şube Başkanımızın elinden alan Başkan Bozoğlu, yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi:

Ankara Şube`nin düzenlediği törene, katılan bütün çevre mühendislerine teşekkür ederek, ‘Odamız siz mühendis arkadaşlarımızın desteği ve katkılarıyla güçleniyor` dedi. 

‘Beş yıl önce göreve geldiğimizde yedi olan temsilci sayımız bugün altı şube ve on iki temsilciliğe yükseldi. Üye sayımız on bini geçti. Odamız her geçen gün büyüyor, gelişiyor. Bugünlere gelmemizde sizlerin emeği çok büyük. Odamızın gelişmesinde siz meslektaşlarımızın katkısı çok önemli. Ankara Şubemiz de bu gelişime katkı sağlayan kuruluşumuz. Gerek Başkan Özge Hanım gerekse diğer arkadaşlarımız, bugüne gelmemizde gerçekten canla başla çalıştı.

ÇMO sizlerin katkıları ve desteği ile büyüyor ve gelişiyor. Ben bütün meslektaşlarıma katılımları ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte daha güzel yarınlara yine hep birlikte ulaşmak dileği ile diyorum.`

Törene katılan Yönetim Kurulu üyelerimizden İkinci Başkan Mert Güvenç ve Yeşer Aslanoğlu‘nun plaketlerini Şube Başkanımız Özge Ergen Güvenç` verdi.

Meslekte 30. Yılını dolduran 2, 20. Yılını dolduran 11 ve 10. yılını dolduran 33 meslektaşımıza alkışlarla plaketleri takdim edildi. 

Törene katılan çevre mühendisleri ile, etkinliğin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Kahvaltılı törenimize katılan Oda Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, mesleğimizde yıllardır hizmet veren meslektaşlarımıza ve bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Şube çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

  

Ankara Şube 8. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 35
Fotoğraf Galerisi