TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY ACEHAN’I ZİYARET ETTİK.
Ankara Şube 02.10.2014 (Son Güncelleme: 02.10.2014 17:07:12)

30 Eylül 2014 tarihinde ÇMO Ankara Şube Başkanımız Özge ERGEN GÜVENÇ ve Şubemizden Cem ŞAHİN, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay ACEHAN‘A hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan ile yapılan görüşmede Oda çalışmalarımız, mesleki uzmanlık alanlarımız, mesleki faaliyetler, kent sorunları konusunda genel değerlendirmeler yapılarak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.   

Ankara‘ nın yakın ilçelerinden biri olan Çubuk ile ilgili mevcut ve olası çevre sorunları ile çözümleri üzerine konuşuldu. Çubuk Belediyesi ve Çevre Mühendisleri Odası işbirliği ile bu sorunların üstesinden en güzel şekilde nasıl gelinebileceği tartışıldı  ve fikir paylaşımında bulunuldu.

Başarılı bir dönem dileklerimizi sunduğumuz görüşmede, mesleğimiz ekseninde yerel yönetimler ve çevre hizmeti konuları, bu çerçevede yerel yönetimler ve Şubemiz işbirliğinde gerçekleştirilebilecek etkinlik ve çalışmalar değerlendirildi.

Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi olarak bu tür ziyaretlerimiz devam edecek olup, görüş ve önerileriniz çalışmalarımıza ve mesleğimize güç katacaktır. 

Saygılarımızla,

 

 

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ

8. DÖNEM YÖNETİM KURULU

 

Okunma Sayısı: 49
Fotoğraf Galerisi