TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ANKARA VALİLİĞİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ BANU ASLAN CAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİK
Ankara Şube 26.09.2014 (Son Güncelleme: 26.09.2014 12:08:30)

22 Eylül 2014 tarihinde, Ankara Şube Başkanımız Özge ERGEN GÜVENÇ, Şube Yönetim Kurulu Sekreterimiz Baycan TAŞDELEN ve Şubemiz çalışanı Cem ŞAHİN ile birlikte Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Banu ASLAN CAN‘A hayırlı olsun ziyaretinde bulunulmuştur.

 

İl Müdürümüz Banu ASLAN CAN‘a, yeni görevinde başarı dileklerinin iletildiği görüşmede; Oda çalışmalarımız, mesleki faaliyetlerimiz, kent sorunları ve sorunlara dair çözüm yollarının araştırılması, uygulanması konusunda genel değerlendirmeler yapılarak görüş alışverişinde bulunulmuştur.

 

Bununla birlikte; Çevre Danışmanlık Firmalarından ve danışmanlık hizmeti alan diğer kurum ve kuruluşlardan hatta vatandaşlardan gelen görüş, istek ve öneriler üzerinde durularak geçici ve/veya kalıcı çözümler üretebilmek amacıyla mesleğimiz ekseninde yerel yönetimler, sanayiler ve çevre hizmetleri konularında, Şubemiz işbirliğinde gerçekleştirilebilecek etkinlik ve çalışmalar değerlendirilmiştir.

 

Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Çevre Mühendisleri Odası işbirliği ile bu sorunlara ait uygun çözüm önerileri ve yöntemleri tartışıldı  ve fikir paylaşımında bulunulmuştur.

 

Bundan önceki dönemlerde olduğu gibi, toplum bilincinin arttırılması ve yeni (güncel) mevzuatlara meslektaşlarımızın ve/veya sektörel bazda adaptasyonların sağlanarak katılımın yoğunlaştırılabilmesi amacıyla Şubemizin düzenleyeceği etkinliklere Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü temsilcileri tarafından destek verilmeye devam edileceği de bu görüşmelerde açıkça beyan edilmiştir.

 

Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi olarak bu tür ziyaretlerimizin devam edeceğini takdirlerinize sunar, görüş ve önerilerinizin çalışmalarımıza ve mesleğimize güç katacağını belirtmek isteriz.


Saygılarımızla.

 

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ

8. DÖNEM YÖNETİM KURULU

Okunma Sayısı: 176
Fotoğraf Galerisi