TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
SERA GAZI EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

06-07 Eylül 2014 tarihinde ÇMO Trakya Bölge Temsilciğimizin tarafından düzenlenen Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi ve Raporlanması Eğitimi başarı ile gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın olduğu eğitime Tekirdağ İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Personeli de katılımcı olarak katıldı. ÇŞB ve BM İklim Uzmanı Evren TÜRKMENOĞLU’nun vermiş olduğu eğitim ile 1 Ekim 2014 tarihinde yapılması gereken Raporlama sürecindeki eksikliklerin şimdiden giderilmesi hedeflenmiştir.

Trakya Bolge Temsilciliği Şube 09.09.2014 (Son Güncelleme: 26.09.2016 11:23:06)

 06-07 Eylül 2014 tarihinde ÇMO Trakya Bölge Temsilciğimizin tarafından düzenlenen Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi ve Raporlanması Eğitimi  başarı ile gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın olduğu eğitime Tekirdağ İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Personeli de katılımcı olarak katıldı. ÇŞB ve BM İklim Uzmanı Evren TÜRKMENOĞLU`nun vermiş olduğu eğitim ile 1 Ekim 2014 tarihinde yapılması gereken Raporlama sürecindeki eksikliklerin şimdiden giderilmesi hedeflenmiştir.

Ağırlıklı olarak Tekirdağ ve İstanbul illerimizden katılımcının olduğu Eğitimin açılışında konuşan Bölge Temsilcisi Hasan Şevki ÇİFÇİ "Odamız, bu eğitim ile mevzuatlar daha devreye girmeden uygulanmalarının önünü açmıştır. Ayrıca Çevre Mühendislerinin bu yeni uygulamalarda öncü rol oynaması ve sanayiciyi doğru yönlendirmesi için Odamız elinden geleni yapacaktır." demiştir.

Olumlu geri dönüşlerin alındığı eğitimin sonunda ise kapanış konuşmasını Temsilcilik Sekreter Üyesi Sezen ÇÖMEZ yapmış ve eğitimin organizasyonunda yoğun bir emek harcayan Temsilcilik Saymanı Fatma SABANCIOĞLU ve Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyeleri  Merve BAYRAKTAROĞLU MATARACI, Yasemin YORULMAZ, Uğur KORKUT‘a  teşekkür etmiştir. "Odamız üyelerinin katkıları ile eğitim çeşitliliğinin ve etkinliklerinin daha da artacağını düşünüyorum " diyerek üyelerimizin eğitime katılımlarından dolayı teşekkür etmiştir. 

Okunma Sayısı: 189
Fotoğraf Galerisi