TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
NKÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ ZİYARET ETTİK

4 Eylül 2014 tarihinde ÇMO Trakya Bölge Temsilcisi Hasan Şevki ÇİFÇİ, Temsilcilik Sekreter Üyesi Sezen ÇÖMEZ, Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur KORKUT ve A. Yasemin YORULMAZ’ın katılımları ile Namık Kemal Üniversite Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Lokman Hakan TECER ile görüşülmüştür. Görüşmede Çevre Mühendislerinin Mezuniyet öncesi ve sonrasındaki eğitimleri, Öğrenci komisyonu faaliyetleri gibi konular görüşülmüştür.

Trakya Bolge Temsilciliği Şube 10.09.2014 (Son Güncelleme: 26.09.2016 11:23:22)

 4 Eylül 2014 tarihinde ÇMO Trakya Bölge Temsilcisi Hasan Şevki ÇİFÇİ,  Temsilcilik Sekreter Üyesi Sezen ÇÖMEZ, Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur KORKUT ve A. Yasemin YORULMAZ`ın  katılımları ile Namık Kemal Üniversite Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Lokman Hakan TECER ile görüşülmüştür. Görüşmede Çevre Mühendislerinin Mezuniyet öncesi ve sonrasındaki eğitimleri, Öğrenci komisyonu faaliyetleri gibi konular görüşülmüştür. 

Ayrıca Önümüzdeki dönemde NKÜ Çevre Mühendisliği Bölümü olarak açılabilecek teknik eğitimler, söyleşiler, teknik geziler gibi konular görüşülmüş olup, bölüm içerisinde öğrencilere yönelik yapılması planlanan bir seminer ve mesleki tanıtım günleri de görüşülmüştür.


Okunma Sayısı: 246
Fotoğraf Galerisi