TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TEKİRDAĞ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİK

4 Eylül 2014 tarihinde ÇMO Trakya Bölge Temsilcisi Hasan Şevki ÇİFÇİ, Temsilcilik Sekreter Üyesi Sezen ÇÖMEZ, Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur KORKUT ve A. Yasemin YORULMAZ’ın katılımları ile Tekirdağ ÇŞM İl Müdürü Ömer ALBAYRAK makamında ziyaret edilmiştir. Ayrıca görüşmeye İl Müdür Yardımcı Kaan Sinan Tohumcu da katılmıştır. Görüşmenin başlıca konuları arasında Çevre Mühendislerinin Sorunları ve bu sorunların ÇŞM ile birlikte çözülmesi adına ortak panel, söyleşi ve eğitim etkinlikleri yapılması olmuştur.

Trakya Bolge Temsilciliği Şube 12.09.2014 (Son Güncelleme: 26.09.2016 11:23:37)

4 Eylül 2014 tarihinde ÇMO Trakya Bölge Temsilcisi Hasan Şevki ÇİFÇİ,  Temsilcilik Sekreter Üyesi Sezen ÇÖMEZ, Temsilcilik Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur KORKUT ve A. Yasemin YORULMAZ`ın  katılımları ile Tekirdağ ÇŞM İl Müdürü Ömer ALBAYRAK makamında ziyaret  edilmiştir. Ayrıca görüşmeye İl Müdür Yardımcı Kaan Sinan Tohumcu da katılmıştır. Görüşmenin başlıca konuları arasında Çevre Mühendislerinin Sorunları ve bu sorunların ÇŞM ile birlikte çözülmesi adına ortak panel, söyleşi ve eğitim etkinlikleri yapılması olmuştur. 

Bu kapsamda Odamız Temsilciliğinin gerçekleştireceği eğitimlere  İl ÇŞM Personelini hep eğitimci hem katılımcı olmasının Çevre Konusunda çalışmalar yapan Meslektaşlarımızın karşılaşacağı sorunların çözümüne katkıda bulunacağını belirtilmiştir. Ayrıca Temsilciliğimizin planladığı bir Mevzuat paneli ile sorunları ortak çözümü için önemli adımlar atılacağı kanaatine varılmıştır.

Odamızın yaptığı her türlü teknik, mesleki ve sosyal etkinlikte birlikte olunması temennisi ile görüşme sonlandırılmıştır.

 

Okunma Sayısı: 219
Fotoğraf Galerisi