TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
1. OLAĞAN GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK.
Kocaeli Şube 11.06.2014 (Son Güncelleme: 11.06.2014 11:35:27)

1. Olağan Genel Kurulumuzu Gerçekleştirdik.

 

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi olarak, 1. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. 8 dönemdir çalışmalarına temsilcilik düzeyinde devam eden, 2010 yılından itibaren şube olma hedefiyle çalışan birimimiz, 24 Şubat 2014 tarihinde şubeleşme sürecine girdi. Prof. Dr. Aykan Karademir, Doç. Dr. Beyhan Kurt Pekey, Zeynep Soyer, Aysun Saraç, Aynur Fiş, Mehtap Öztürk ve Sabri Karaağaç‘ın dahil olduğu kurucu heyetin ve değerli üyelerimizin katkılarıyla ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinden Sn. Ozan Çıtır‘ın katılımıyla 7-8 Haziran 2014 tarihlerinde, büyük bir coşkuyla genel kurulumuzu gerçekleştirdik.

 

Kurucu heyet üyelerinden Mehtap Öztürk‘ün açılış konuşmasından sonra divan başkanlığı için öneriler alındı ve oy birliğiyle divan başkanlığı‘na Aysun Saraç getirildi. Divan başkan yardımcılığına Çağdaş Tunç, yazman üyeliklere ise Pınar Arutan Uzman ve Erdal Kahraman getirildi. Divanın oluşmasından sonra saygı duruşu ve istiklal marşı ile genel kurulun ilk oturumu başladı.

 

Kurucu heyet adına söz alan Zeynep Soyer 2010 yılından itibaren gerçekleştirilenleri aktardı. Yine kurucu heyet üyelerinden Mehtap Öztürk‘ün 2014-2016 yılı hedeflerini aktarmasından sonra, Mahir Cem Düzgün şubenin mali durumunu özetleyen bir sunum gerçekleştirdi. Divan başkanlığının asil ve yedek yönetim kurulu adayları için dilekçeleri kabul etmesinden sonra genel kurulun ilk günü sona erdi.

 

8 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilen yönetim kurulu seçimlerinde tek liste aday olurken, asil yönetim kurulu için Zeynep Soyer, Prof. Dr. Aykan Karademir, Mehtap Öztürk, Sabri Karaağaç, Selin Alpergün, Emre Okumuş, Mahir Cem Düzgün, yedek yönetim kurulu için ise Kıvanç Ergenç, Taner Alkay, Çağdaş Tunç, Elif Genç, Ünal Osman Akın, Tuğba Coşkun ve Begüm Bay‘dan oluşan "genç" Çevre Mühendisleri grubu yönetime seçildi.

Okunma Sayısı: 214
Fotoğraf Galerisi