TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞMAMIZ

Şubemiz, 9 Mayıs 2014 tarihinde Aksaray Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğrencileri ile “Çevre Mühendisliği ve Çalışma Alanları” konulu söyleşide buluştu.

Ankara Şube 20.05.2014 (Son Güncelleme: 20.05.2014 12:11:45)

Bu dönem ikincisini gerçekleştirdiğimiz Söyleşiye Odamızı temsilen; Ankara Şube Başkanımız Özge ERGEN GÜVENÇ, Üyelerimizden Süleyman KARABACAK ve İlker ALKAN konuşmacı olarak katıldılar.

 

Programın açılışını yapan, Bölüm Başkanımız Doç.Dr. Levent ALTAŞ, söyleşiye katılan öğrenci arkadaşların mesleğimiz ve çalışma alanları hakkında akıllarına takılan, merak ettikleri her konuyu rahatlıkla sorup öğrenebileceklerini belirtti.

Şube başkanımız Özge ERGEN GÜVENÇ; kısa bir sunum eşliğinde şube misyonu, düzenlenen eğitimler, toplantılar, seminerler ve diğer faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdi.

Alanında uzman konuşmacılarımızdan;

  • Süleyman KARABACAK "Yerel Yönetimlerde (Belediyelerde) Çevre Mühendislerinin Önemi"
  • İlker ALKAN "Emisyon Ölçümleri ve Raporlarının Hazırlanması" başlıklı konular hakkında yaptıkları konuşmalarında sektördeki uygulama alanlarından bahsettiler.

Sohbet havasında geçen söyleşi, öğrencilerden gelen soruların yanıtlanmasıyla sona erdi.

Gerçekleştirilen söyleşimizin düzenlenmesinde desteğini bizlerden esirgemeyen Bölüm Başkanımız Doç.Dr. Levent ALTAŞ`A, saygıdeğer tüm öğretmenlerimize, değerli öğrencilerimize ve konuşmacı olarak katılan meslektaşlarımıza katılımları münasebetiyle teşekkür ederiz.

Ankara Şube Yönetim Kurulu olarak; mesleğimize dair fikir alışverişi yapmak, uygunsuzlukları tartışmak, mesleğimizin temellerini daha da sağlamlaştırmak için el ele verebilmenin büyük gururunu sizlerle yaşıyoruz.

 

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI

ANKARA ŞUBE 8. DÖNEM YÖNETİM KURULU 

Okunma Sayısı: 143
Fotoğraf Galerisi