TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
YENİ YERİMİZİN AÇILIŞINDA ÜYELERİMİZLE BERABERDİK
Kocaeli Şube 13.11.2012 (Son Güncelleme: 14.11.2012 12:29:47)

Kocaeli Bölge Temsilciliği‘ nin 11.12.2012‘ de yeni yerinin açılışı Temsilci Zeynep Soyer‘ in konuşmasıyla başladı. Kocaeli Temsilciliği‘ nin 1997‘ den beri yaptığı çalışmalarla tuğlaları örmeye devam ettiğini ve yeni yerimizle daha verimli daha güçlü çalışarak şubeleşme yolunda daha emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Ardından sözü II.Başkan Mert Güvenç alarak Kocaeli‘ deki süreci değerlendirdi.

 

Açılışa Genel Merkez‘ den II.Başkan Mert Güvenç, Sayman Gökşin Tekindor, Yönetim Kurulu Üyesi S. Yeşer Aslanoğlu, Ankara Şube Başkanı Özge Ergen Güvenç, İstanbul Şube ‘ den Yönetim Kurulu Üyesi Evin Nas, Şube Saymanı Ali İhsan Şen, Düzce Temsilciliğinden Sekreter Üye Ayla Çavuşoğlu, Kocaeli Ekolojik Yaşam Derneği, diğer odalara, sivil toplum örgütlerine ve derneklerine mensup kişiler, üyelerimiz, öğrenciler ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

 

Kocaeli Temsilciliğinde yapılan çalışmalara ait fotoğrafları içeren slayt gösterisi ile birlikte müzik eşliğinde davetlilerle oda süreçleri, Kocaeli ve mesleki sorunlara ilişkin görüşler paylaşıldı.

Okunma Sayısı: 845
Fotoğraf Galerisi