TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİMİZİN TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI 5. ÖĞRENCİ KURULTAYI KATILIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

5.si 12-13 Mart tarihlerinde Mersin`de düzenlenen, Çevre Mühendisleri Odası Öğrenci Kurultayı`nda meslek örgütümüzün güçlülüğü bir kez daha kanıtlandı ve geleceğe yönelik öğrencilerin görüşleri doğrultusunda mesleğimiz adına önemli adımlar atıldı.

Aydın Il Temsilciliği Şube 14.03.2013 (Son Güncelleme: 14.03.2013 18:20:47)

Mersin Temsilciliği, Mersin Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü ve öğrencilerinin emekleri ile düzenlenen 5. Öğrenci Kurultayına İl Temsilcimiz Okan Yıldız ve yönetim kurulu üyemiz S.Gönenç Çalıcı Aydın İl Temsiliciği adına katıldı.

ÇMO Genel Merkez Başkanımız Baran Bozoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, TMMOB Genel Başkanı Mehmet Soğancı ve tüm şube ve temsilciliklerimiz, Türkiye‘nin dört bir yanından gelen mesleğimize sahip çıkacak olan geleceğin çevre mühendisi adayları ile buluştu.

Öğrencilerin kendi sunumları ile Çevre Sorunları, Çevre Mühendisliği ve Çevre Mühendisleri Odası hakkında bilgiler verdiği kurultayda, öğrencilerle bilgi ve tecrübelerini paylaşımlarda bulunmak, örgüt güçlülüğümüzün anlamı ve değerini anlatmak adına odamız katılımcıları tarafından genç mühendis adayları ile söyleşiler gerçekleştirildi.

Mersin İl Temsilciliğimizi, Mersin Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünü ve öğrencilerini bu kurultayın organizasyonu için kutlar, bu vesile ile kurultaya yüksek katılımı gösteren, Türkiye‘nin çeşitli üniversitelerinden gelen çevre mühendisliği öğrencilerine göstermiş oldukları ilgi ve başarıdan dolayı teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı: 602
Fotoğraf Galerisi