TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ODAMIZIN 20. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADIK

Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Bölge Temsilciliği olarak 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Odanın kuruluşunun 20. Yılı nedeniyle üyelerimizle ve dostlarla kokteylde buluştuk.

Kocaeli Şube 11.06.2012 (Son Güncelleme: 29.06.2012 22:50:28)

   Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Bölge Temsilciliği olarak 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Odanın kuruluşunun 20. Yılı nedeniyle üyelerimizle ve dostlarla kokteylde buluştuk.TMMOB Mimarlar Odası Tarihi Binada düzenlenen kokteyle Çevre Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baran Bozoğlu, Çevre Mühendisleri Odası Sayman Üyesi Gökşin Tekindor, Genel Sekreter Yardımcısı Ozan Çıtır ve Oda Yönetim Kurulu üyesi S. Yeşer Aslanoğlu , eski KOU Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Savaş Ayberk, KYÖD Başkanı Haşmet Belen , KYÖD Başkan Yardımcısı Fügen Avdan, Mimarlar Odası Şube Başkanı Yalçın Ergen, Ekolojik Çevre Derneği,İZAYDAŞ‘ tan İsmail Uludağ ve Ali Doğan, üyelerimiz ve çok sayıda davetli katıldı.

   İlimizdeki Çevre Mühendisleri kokteyle büyük ilgi gösterdi ve burada fikir alışverişi yaptı. Kocaeli Temsilcisi Zeynep Soyer Dünya Çevre Günü‘nün 40. yılının kutlandığı bu günde " yoksulluğun, adaletsizliğin, çevresel tahribatların olmadığı bir dünya mümkün diyoruz" dedi. Genel Başkan Baran Bozoğlu yaptığı konuşmada odanın tarihsel süreci ile ilgili bilgi verdi. Ayrıca kokteylde Kader Aktü Atölyesinin katkılarıyla çevre konulu bir resim ve karikatür sergisi de açıldı.

Okunma Sayısı: 954
Fotoğraf Galerisi