TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
TRAKYA BÖLGE TEMSİLCİLİĞİMİZ AÇILDI

Trakya Bölge Temsilciliği açılış kokteyli, 14 Nisan 2012 de saat 17:00`de Genel Merkez Yönetim Kurulu, İstanbul Şube Yönetim Kurulu ve Üyeleri, Trakya Bölgesi`nde yaşayan Çevre Mühendisi meslektaşlarımız, Trakya Bölgesi`ndeki meslek odaları ve Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet CEYHAN`ın da yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Trakya Bolge Temsilciliği Şube 21.05.2012 (Son Güncelleme: 21.05.2012 18:45:30)

Açılış kokteylimizde 14.04.2012 tarihinde Bölge Temsilcimiz Doğan YILDIRIM, Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Baran BOZOĞLU ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sayın Mehmet CEYHAN ile beraber açılışımız gerçekleştirildi. 

Bölge Temsilcimiz Doğan YILDIRIM yaptığı konuşmada "Temsilciliğimiz amaçları doğrultusunda kurulmuş olup tüm meslektaşlarımızın etkin katılımlarını ve desteklerini bekliyoruz" dedi.

Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet CEYHAN, bölgemizde çevre kirliliğinin oldukça fazla olduğunu ve bu konuda Çevre Mühendislerine çok büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Baran BOZOĞLU ise; Yerellerdeki çalışmaların gelişmesi ile mesleğin ve meslektaşların, çevre sorunlarının kamu yararı perspektifi ile çözüme dönük faaliyetlerin artacağını, Odamızın örgütlü gücünün arttığını vurguladı.

Ardından meslektaşlarımızın katılımıyla akşam yemeği gerçekleştirildi.

Okunma Sayısı: 981
Fotoğraf Galerisi