TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ODAMIZ KOCAELİ İL TEMSİLCİLİĞİ DELEGE SEÇİMİ YAPILDI

Toplumumuzda demokratik duruşu ve hak mücadeleleri ile anılan TMMOB`ne bağlı olan Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli İl Temsilciliği Delegasyon seçimi ve Genel Kurulunu 18 – 19 Şubat 2012 tarihlerinde gerçekleştirdi. Genel Kurul, Genel Merkez Genel Sekreter Yardımcımız Ozan ÇITIR`ın divan başkanlığında, Erdal KARAMAN ve Pınar ARUTMAN katipliğinde gerçekleştirildi

Kocaeli Şube 20.02.2012 (Son Güncelleme: 05.03.2012 10:12:31)

Toplumumuzda demokratik duruşu ve hak mücadeleleri ile anılan TMMOB`ne bağlı olan Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli İl Temsilciliği Delegasyon seçimi ve Genel Kurulunu 18 - 19 Şubat 2012 tarihlerinde gerçekleştirdi. Genel Kurul, Genel Merkez Genel Sekreter Yardımcımız Ozan ÇITIR`ın divan başkanlığında, Erdal KARAMAN ve Pınar ARUTMAN katipliğinde gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını yapan Zeynep SOYER ise konuşmasında; yerelde yaşanan güncel sorunlara, il temsilciliğinin çalışmalarına, hukuki ve kurumsal süreçte gelinen noktaya ve devam eden çalışmalara dair değerlendirmelerde bulundu. "Şube" olmak istediklerine de değinen SOYER, "daha çok sesimizi çıkaracağız" diyerek azim ve ideallerinin altını çizdi.

19 Şubat 20012 saat 17:00 da tamamlanan seçim ile 49 delegemiz Kocaeli İl Temsilciliğimizden seçilerek TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Kurul Delegesi olmuşlardır.

Okunma Sayısı: 582
Fotoğraf Galerisi