TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
CMO GAZİANTEP BÖLGESİ DELEGASYON TOPLANTISI YAPILDI

Gaziantep Bölge Delegasyon Olağan Toplantısı 25 Şubat 2012 tarihinde Gaziantep İl Temsilciliğinde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı Metin ÜCÜK, Başkan yardımcılığı Yusuf ACAR ve yazmanlığı Serkan ALTUNYURT ile Sabure ÖZTÜRK tarafından yapılan toplantıda; Gaziantep İl Temsilciliğimizin bölgeye hitap eden bir yapıda olduğu ve ileride şubeleşme amacı ile yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Toplantıya ÇMO Oda Genel Sekreteri Hasan Şevki ÇİFTÇİ de katıldı.

Gaziantep Il Temsilciliği Şube 01.03.2012 (Son Güncelleme: 01.03.2012 11:04:30)

Gaziantep Bölge Delegasyon Olağan Toplantısı 25 Şubat 2012 tarihinde ÇMO Gaziantep İl Temsilcisi Mustafa YILMAZ‘ ın açılış konuşmasından sonra Divan Başkanlığını Metin Ücük, Başkan Yardımcılığına ise Yusuf ACAR ve Yazman olarak Serkan ALTUNYURT ile Sabure ÖZTÜRK seçildi. Toplantının ilk günü; Gaziantep İl Temsilciliğimizin Bölgeye hitap eden bir yapıda olduğu ve bu doğrultuda şubeleşme süreci başlatıldığı belirtilerek temsilcilik çalışmaları konusunda üyelerimiz ile fikir alışverişinde bulunuldu.

 Delege tespit toplantımıza katılan üyelerimizin oy birliği ile 26 Şubat 2012 tarihinde düzenlenecek olan Delege Seçimlerinin şekli ve listesi belirlendi.

Bir gün sonra gerçekleştirilen Delege seçiminde 29 asıl ve 29 yedek olmak üzere Odamız Genel Kuruluna katılacak olan Gaziantep bölgesi delegelerimiz belirlenmiş oldu

Okunma Sayısı: 766
Fotoğraf Galerisi