TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
MESLEĞE HOŞ GELDİNİZ!
Izmir Şube 24.09.2021 (Son Güncelleme: 24.09.2021 15:27:50)

 

Değerli Meslektaşımız,

            Sürdürülebilir kalkınmanın, doğal kaynakların korunması ile mümkün olduğu bilinmektedir.  Doğal kaynakların korunması, sürdürülebilirliğinin sağlanması ve doğru bir çevre yönetimi için de, bu konunun uzmanı olan biz Çevre Mühendislerine ihtiyaç vardır.

            Çevre Mühendisliği mesleğini tüm kamuoyu ve ilgililere tanıtmayı, Çevre Mühendislerinin ilgili tüm kurum/kuruluşlar ve özel sektördeki istihdamının, sağlayacağı fayda ve önemi konusunda farkındalık yaratmayı, mesleki haklarımızın korunması, meslektaşlarımızın iş bulmasında çaba sarf etmeyi kendine ilke edinen, bu doğrultuda çevre ile ilgili mevzuatın oluşturulması ve geliştirilmesine katkıda bulunan, meslek içi eğitim çalışmalarını gerçekleştiren Odamız, siz değerli, dinamik meslektaşlarımızın katkılarıyla daha da güçlenecek ve bu çalışmalarını daha aktif bir şekilde gerçekleştirebilecektir. Mesleğimizi ve Odamızı daha etkin bir şekilde tanıtabilmek, geliştirmek ve birlikte bir şeyler üretebilmek için sizi Meslek Odanıza bekliyoruz.

            Oda örgütlülüğü içerisinde toplumcu mühendislik anlayışı ile mesleğinizi tüm insanlığın ve ülkemizin yararına kullanacağınıza olan sonsuz inancımızla meslek yaşamınızda başarılarınızın devamını diliyor; Meslek hayatına atıldığınız bu ilk günde sizi yürekten kutluyoruz.

 

Aramıza HOŞGELDİNİZ!

 

 

 

 Not: Üyelik işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve üyelik evrakları internet sitemizde yer almaktadır. https://www.cmo.org.tr/uyelik/uyelik_islemleri.php 

 
 

 

TMMOB

Çevre Mühendisleri Odası

İzmir Şubesi Yönetim Kurulu

 

 

 

 

 

 

 

 

Okunma Sayısı: 11
Fotoğraf Galerisi