TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
MESLEKTE ONUR YILI PLAKET TÖRENİ

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI MERSİN ŞUBESİ OLARAK 10 EYLÜL 2021 TARİHİNDE DÜZENLEDİĞİMİZ `MESLEKTE ONUR YILI PLAKET TÖRENİ`NE KATILIM SAĞLAYARAK BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM ÜYELERİMİZE, AİLELERİNE VE DEĞERLİ KONUKLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Mersin Şube 14.09.2021 (Son Güncelleme: 14.09.2021 17:36:00)

 

 

MESLEKTE ONUR YILI PLAKET TÖRENİ

10 Eylül 2021 Cuma günü Çevre Mühendisleri Odası Mersin Şubesinin düzenlemiş olduğu meslekte 10. 20. ve 30. Yılını tamamlayan üyelerine Genel Başkan Ahmet Kahraman`ın katılımıyla Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayında Plaketleri takdim edildi.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer `in de plaket takdim ettiği törene Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Gülcan KIŞ , MTSO Başkanı Ayhan KIZILTAN, Mersin Kent Konseyi Başkanı Faik BURAKGAZİ, MESİAD BAŞKANI Hasan ENGİN , Basın Yayın Daire Başkanı Bedrettin GÜNDEŞ, değerli meslektaşlarımız ile çok sayıda davetli katılım sağladılar.

 

Gala etkinliğimize katkı sunup emek gösteren ve bizleri yalnız bırakmayan tüm meslektaş, aileleri ve kent protokolüne Çevre Mühendisleri Odası Mersin Şube yönetim kurulu olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI

MERSİN ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

 

 

 

 

Okunma Sayısı: 299