TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ODAMIZ 9. ÖĞRENCİ KURULTAYI ŞUBEMİZ SEKRETARYASINDA ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Izmir Şube 13.07.2021 (Son Güncelleme: 13.07.2021 09:45:42)

 ODAMIZ 9. ÖĞRENCİ KURULTAYI ŞUBEMİZ SEKRETARYASINDA ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Değerli Üyemiz/Değerli Öğrenci Üyemiz,

Öğrenci üyelerin Oda ile olan ilişkilerini geliştirmek, Oda‘nın  çalışmaları ile ilgili öğrenci üyeleri bilgilendirmek,  üniversitelerde yaşanan sorunları tartışmak, ülkede yaşanan çevre sorunlarına dair tartışma ortamı sağlamak ve çözüm önerileri üretebilmek, öğrenci üyelerin bir araya gelmesini sağlamak, Öğrenci üye komisyonlarının çalışmalarını planlamak amacıyla  Odamız tarafından;  iki yılda bir düzenlenen Öğrenci Kurultayının 9. su bu yıl  "Pandemide ÇMO Örgütlülüğü ve Toplumcu Mühendislik" ana teması ile Şubemiz sekreteryasında 19-20 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiştir.

Sonuç bildirgesi aşağıda yer almaktadır. Kurultay 1. gün sunumları https://youtu.be/BDn3fuJYRzY adresinden, 2. gün sunumları https://youtu.be/5nh6iNXi3KE adresinden izlenebilmektedir.

 Düzenleme Kurulu`nda görev alan Adana Şube Öğrenci Komisyonundan Yağmur YILDIRIM,Antalya Şube Öğrenci Komisyonundan Cennet TEKER ve Aleyna ÖZBİÇER,Bursa Şube Öğrenci Komisyonundan Simge ÇAĞLAR, İstanbul Şube Öğrenci Komisyonundan Esra BALBAY, Şubemiz Öğrenci Komisyonundan Heval DAYAN, Şeyma Melis AVCI ve Nazgül Melisa KILIÇOĞLU, Kocaeli Şube Öğrenci Komisyonundan Elif ÖZ ve Mert YILMAZ`a; düzenleme kurulu üyelerimiz ile birlikte sunumları ile katkı veren Nergis ÇİLEK, Merve ÇEVLİKLİ, Meltem ÖZTÜRK , Rukiye BALDIK ve Oğuzhan GÜRSOY`a; açılış konuşması ile destek veren TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Emin KORAMAZ‘a ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.  


TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Okunma Sayısı: 17
Fotoğraf Galerisi