TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
YARIMADA ÇALIŞTAY VE FORUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Izmir Şube 07.06.2021 (Son Güncelleme: 10.06.2021 18:28:58)

YARIMADA ÇALIŞTAY VE FORUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İzmir Kent Konseyleri Birliği tarafından "Yarımada`ya Sahip Çık" sloganı ile düzenlenen Yarımada Çalıştay ve Forumu 4 Haziran 2021 de gerçekleştirilmiştir.

İzmir Kent Konseyleri Birliği Dönem Sözcüsü Özlem Duvan Temizel ve TMMOB İzmir İKK Sekreteri Aykut Akdemir‘in açılış konuşmasını yaptığı çalıştay kapsamında; Şube Başkanımız E. Helil İNAY KINAY Ekoloji Politik konulu oturumun moderatörlüğünü üstlenmiş, TMMOB Çeşme Raporu Ve Yarımada Forumu`nda rapor sunumunu paylaşarak, Şube görüş ve değerlendirmelerimizi aktarmıştır. Oda Genel Sekreterimiz Ahmet Avni ATAYOL`un da katıldığı etkinlik kapsamında TMMOB İzmir İKK Sekreteri Aykut Akdemir tarafından Çeşme Projesi`nin İzmir`in Kanal İstanbul`u olduğunu vurgulanmıştır.  

TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu‘nun hazırladığı Çeşme Raporu katılımcılara sunulmuş, Çeşme projesi, doğal kaynakları, gıda güvenliği, İzmir su havzası, ekolojik yapının var olan sorunlarının yer aldığı raporun ardından tüm bu sorunların toplumsal karşılığının tartışıldığı bir forum gerçekleştirilmiştir.

Forum  https://www.instagram.com/tv/CPsuMxgpE-1/ adresinden izlenebilmektedir.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 

Okunma Sayısı: 22
Fotoğraf Galerisi