TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
KENTLERDE EKOLOJİK YIKIM VE KENT SUÇLARI KONULU ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
Izmir Şube 04.06.2021 (Son Güncelleme: 04.06.2021 16:15:16)

KENTLERDE EKOLOJİK YIKIM VE KENT SUÇLARI KONULU ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

 

Değerli Üyemiz,

Şubemiz ve TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu Ekolojik Yıkımla Mücadele Haftası ve Çevre Günü etkinlikleri kapsamında; 3 Haziran Perşembe günü, Jeoloji Mühendisleri Odası, Orman Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, Mimarlar Odası İzmir Şubesi, Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi, Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi ve Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ile birlikte "Kentlerde Ekolojik Yıkım ve Kent Suçları" konulu çevrimiçi söyleşi gerçekleştirilmiştir.

Yürütücülüğünü Şube Başkanımız E. Helil İNAY KINAY‘ın gerçekleştirdiği söyleşi kapsamında  kentleşmenin ekolojik etkileri, ekolojik yıkım ve kent suçları ile Odaların ve TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu‘nun konu ile ilgili çalışmalarına yer verilmiştir.

Konuşmacılarımız TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu  Sekreteri Sn.Aykut AKDEMİR, Mimarlar Odası İzmir Şube Başkanı Sn. İlker KAHRAMAN, Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Sn. Bora SONUVAR, Orman Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Sn. Sabahattin BİLGE, Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şube Başkanı Sn.Elvin SÖNMEZ GÜLER, Şehir Plancıları Odası İzmir Şube  Sekreteri Sn.Zafer MUTLUER ve  Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Sn. Tevfik TÜRK‘e katkıları için teşekkür ederiz.

Etkinlik http://www.youtube.com/watch?v=zJV64kzPqfI bağlantı adresinden izlenebilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Okunma Sayısı: 19
Fotoğraf Galerisi