TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
`ÇALIŞANLARIN PATLAYICI ORTAMLARIN TEHLİKELERİNE KARŞI KORUNMASI HK. YÖNETMELİK KAPSAMINDA PKD NEDEN HAZIRLANMALIDIR?BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALARIN ÖNLENMESİ HAKKINDAKİ YÖNETMELİKKAPSAMINDA SEVESO NEDEN GEREKLİDİR ,NELER YAPILMALI?` KONULU ÇEVRİMİÇİ SÖYL
Izmir Şube 06.05.2021 (Son Güncelleme: 06.05.2021 16:21:49)

"ÇALIŞANLARIN PATLAYICI ORTAMLARIN TEHLİKELERİNE KARŞI KORUNMASI HK.  YÖNETMELİK KAPSAMINDA  PKD NEDEN HAZIRLANMALIDIR?BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALARIN ÖNLENMESİ HAKKINDAKİ  YÖNETMELİKKAPSAMINDA SEVESO NEDEN  GEREKLİDİR ,NELER YAPILMALI?" KONULU ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

Şubemiz İSG Komisyonu tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası etkinlikleri kapsamında 4 Mayıs 2021 tarihinde, " Çalışanların Patlayıcı Ortamların Tehlikelerine Karşı Korunması Hk.  Yönetmelik Kapsamında  PKD Neden Hazırlanmalıdır?Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi Hakkındaki  Yönetmelik kapsamında Seveso Neden  Gereklidir ,Neler Yapılmalı?" konulu çevrimiçi söyleşi gerçekleştirilmiştir.

Patlamadan Korunma Dökümanı Yazılım Uzmanı, Kimyasal Değerlendirme Uzmanı ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Sn. Figen ÖNDER`in konuşmacı olduğu söyleşi kapsamında; Patlamadan Korunma Dökümanı ve SEVESO ile ilgili mevzuat ve yükümlülükler kapsamında bilgilendirmede bulunulmuştur.

 

Sunum ve katkıları için konuşmacımız Sn. Figen ÖNDER` e, İSG Komisyonu üyelerimize ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

 

Etkinlik ÇMO İzmir Şube Youtube Kanalında https://youtu.be/ofQugsmLxiw adresinden izlenebilmektedir.

 

Söyleşi ve seminer etkinliklerimiz siz değerli üyelerimizin de görüş ve önerileri ile devam edecektir.

 

Saygılarımızla.

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Okunma Sayısı: 13
Fotoğraf Galerisi