TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
İZSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE MESLEKİ DENETİM VE TEKNİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK..
Izmir Şube 13.01.2021 (Son Güncelleme: 13.01.2021 16:13:21)

 

İZSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE MESLEKİ DENETİM VE TEKNİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK..


Şubemiz tarafından meslek alanımızla ile ilgili konularda yerel yönetimlerle kurumsal işbirliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında;İZSU  Genel Müdürlüğü ile Mesleki Denetim ve Teknik İşbirliğine ilişkin protokolü imzalanmıştır.

29.12.2020 tarihinde gerçekleştirilen imza törenine  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe, İZSU Genel Müdürü Aysel Özkan, Genel Müdür Yardımcıları Sn. Ali HIDIR, Sn. Filiz YILDIZ, Sn. Onur DEMİRCİ katılımı ile gerçekleşen toplantıya Şubemiz adına  Şube Yönetim Kurulu Başkanımız E. Helil İNAY KINAY, Şube Yönetim Kurulu Sekreterimiz Rahile YENİ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat TANYERİ tarafından katılım sağlanmıştır.

Protokol ile İZSU ve ÇMO İzmir Şubesi arasında bir köprü oluşturularak meslek alanına giren faaliyetler konusunda gerekli düzenlemelerin eksiksiz yapılması sağlanacaktır. Şubemiz tarafından, İZSU`nun talep etmesi halinde yürütülen projelere teknik destek sağlanarak danışmanlık hizmeti verilecek ve projelerin idarece onayı öncesi "Oda Vizesi" sürecinden geçmesi sağlanacaktır. İZSU Genel Müdürlüğü, yürüttüğü altyapı projelerinde ve Çevre Mühendisliği hizmet alanına ilişkin tüm süreçlerde çevre mühendislerinin görevlendirilmesini
sağlayacaktır.

Protokol süreci kapsamında katkı ve destekleri için Şubemiz Su-Atıksu Komisyonu üyelerine teşekkür ederiz.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Okunma Sayısı: 24
Fotoğraf Galerisi