TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
SEÖS UYGULAMALARI VE KONTROLÜ (ATIK YAKMA VE BERABER YAKMA)

ÇMO Ankara Şubesi Canlı Yayın Etkinliği - 3

Ankara Şube 14.07.2020 (Son Güncelleme: 14.07.2020 14:38:18)

 T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Sıfır Atık ve Atık İşleme Dairesi Başkanlığı‘ndan Çevre Mühendisi Sayın Melik Cem SUÇEKEN, ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü Laboratuvar, Ölçüm ve İzleme Dairesi Başkanlığı‘ndan Elektrik Mühendisi Sayın Nedim AKTAĞ ve Nuh Çimento Sanayi A.Ş.‘ den Çevre Mühendisi Sayın Yasin YİĞİT‘in konuşmacı olarak katılacağı "SEÖS Uygulamaları ve Kontrolü (Atık Yakma ve Beraber Yakma)" konusunda online söyleşimiz meslektaşımız Yaser DEMİRAL‘ın moderatörlüğünde 20 Temmuz 2020 pazartesi günü, 20.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Etkinlik süresince konuşmacılara iletilecek olan sorular, sunuşların ardından düzenlenecek soru-cevap bölümünde tartışılacaktır.

Online söyleşimize siz değerli meslektaşlarımızı bekliyoruz.

 

Zoom Katılım Bilgileri:

Sosyal medya hesaplarımızdan 19 Temmuz 2020 Pazar günü bildirilecektir. 

Bilgisayarınız veya akıllı telefonunuza Zoom uygulamasını indirdikten sonra, belirtilen ID numarası ve şifre aracılığıyla etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz. Katılım 100 kişi ile sınırlıdır. Etkinlik yayın saatinden 15 dakika önce açılacak, Zoom‘a giriş yapan ilk 100 kişiye onay verilecektir.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Çevrimiçi Etkinlik Kuralları:

·        Online toplantılarda, toplantıya katılan katılımcı sessize alınır.

·        Açılış moderatör tarafından yapılır ve akabinde söz konuşmacılara verilir.

·        Katılımcıların Zoom aracılığıyla sohbet bölümü üzerinden ilettiği sorular moderatör tarafından konuşmacılara iletilir ve soru-cevap bölümünde tartışılır.

·        Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi‘nin bilgisi ve izni dışında toplantı kayıt altına alınamaz, yaygınlaştırılamaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

NOT :Söyleşiye katılım linki sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Etkinlik öncesinde sorularınızı en geç 17.07.2020 tarihine kadar cmoankara@cmo.org.tr adresine e-posta yoluyla ulaştırabilirsiniz.    

Okunma Sayısı: 166
Fotoğraf Galerisi