TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ÇMO ANKARA ŞUBESİ CANLI YAYIN ETKİNLİĞİ “SIFIR ATIK YÖNETİM SİSTEMİ UYGULAMALARINDAKİ SIKINTILAR VE ÇÖZÜM YÖNTEMLERİ”
Ankara Şube 03.07.2020 (Son Güncelleme: 03.07.2020 13:34:36)

 

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Sıfır Atık Yönetim Koordinatörü, Şube Müdürü Sayın Ebru Dilber ÇUFADAR‘ın konuşmacı olarak katılacağı "Sıfır Atık Yönetim Sistemi Uygulamalarındaki Sıkıntılar Ve Çözüm Yöntemleri" konusunda online söyleşimiz Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ali GÜNER‘in moderatörlüğünde 9 Temmuz 2020 perşembe günü, 20.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Etkinlik süresince konuşmacılara iletilecek olan sorular, sunuşların ardından düzenlenecek soru-cevap bölümünde tartışılacaktır.

Online söyleşimize siz değerli meslektaşlarımızı bekliyoruz.

 

Zoom Katılım Bilgileri:

Sosyal medya hesaplarımızdan 9 Temmuz 2020 Perşembe günü bildirilecektir. 

Bilgisayarınız veya akıllı telefonunuza Zoom uygulamasını indirdikten sonra, belirtilen ID numarası ve şifre aracılığıyla etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz. Katılım 100 kişi ile sınırlıdır. Etkinlik yayın saatinden 15 dakika önce açılacak, Zoom‘a giriş yapan ilk 100 kişiye onay verilecektir.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Çevrimiçi Etkinlik Kuralları:

·         Online toplantılarda, toplantıya katılan katılımcı sessize alınır.

·         Açılış moderatör tarafından yapılır ve akabinde söz konuşmacılara verilir.

·         Katılımcıların Zoom aracılığıyla sohbet bölümü üzerinden ilettiği sorular moderatör tarafından konuşmacılara iletilir ve soru-cevap bölümünde tartışılır.

·         Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi‘nin bilgisi ve izni dışında toplantı kayıt altına alınamaz, yaygınlaştırılamaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

NOT :Söyleşiye katılım linki sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Etkinlik öncesinde sorularınızı en geç 07.07.2020 tarihine kadar cmoankara@cmo.org.tr adresine e-posta yoluyla ulaştırabilirsiniz.

 

Okunma Sayısı: 23
Fotoğraf Galerisi