TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
KOMİSYONLAR BAŞVURU FORMUNUN YENİDEN DOLDURULMASI İHTİYACI VE KOMİSYONLAR ORTAK TOPLANTISI (ONLİNE)
Izmir Şube 18.03.2020 (Son Güncelleme: 18.03.2020 17:53:54)

Değerli Üyemiz,

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi bünyesinde mesleki uzmanlık alanlarına yönelik olarak kurulacak çalışma komisyonları 2020-2022 Dönemi çalışmalarına 25.03.2020 tarihinde online platformlar üzerinden Komisyonlar Ortak Toplantısı ile birlikte başlanacaktır.

Komisyonlarımızda yapacağımız çalışmalar ile deneyimlerimizi paylaşmayı, sektörde çözüm önerileri ve yeni bakış açıları oluşturmayı hedefliyor, mesleki ve sosyal deneyimlerimizi hep birlikte artıracağına inanıyoruz.

Şubemiz bünyesinde kurulacak komisyonlara ilişkin katılım anketi duyurumuz 27 Şubat 2020 tarihinde paylaşılmış, bağlantı sorunu nedeni ile duyurumuz 10 Mart 2020 tarihinde yenilenmiştir. Ancak teknik bir arıza nedeni ile 27 Şubat-10 Mart tarihleri arasında doldurulan başvuru formlarına ulaşılamamaktadır. Bu nedenle, Oda çalışmalarına katkı sunmak isteyen üyelerimizin, linki aşağıda yer alan çalışma komisyonları katılım formunu 24.03.2020 tarihine kadar tekrar doldurmalarını  rica ediyoruz.

Odamız ve Şubemiz faaliyetlerinin meslektaşlarımıza aktarılması, üyelerimiz ve meslektaşlarımızla ilişkilerimizin geliştirilmesinde, üyelerimiz ve meslektaşlarımızdan gelen katkı ve eleştirilerin çalışmalarımızı, örgütlülüğümüzü ve mesleğimizi daha üst seviyelere taşıyacağına inanıyor sizleri de bu süreçte birlikte olmaya davet ediyoruz.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu

Komisyon Katılım Formu Bağlantı Adresi: https://forms.gle/b5EXafgpjL96Uhck6

 

Okunma Sayısı: 24
Fotoğraf Galerisi