TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
STAJYER ÖĞRENCİ KONTENJANI TALEBİ

Stajer öğrenci talepleriniz için ekli dosyanın doldurulup cmoistanbul@cmo.org.tr e-posta adresi ile tarafımıza iletilmesini rica ederiz.

Istanbul Şube 26.02.2020 (Son Güncelleme: 26.02.2020 17:05:39)

 

STAJYER ÖĞRENCİ KONTENJANI TALEBİ

Değerli Üyemiz;

Her sene Odamız Öğrenci Komisyonu Üyesi Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencileri için odamız kanalıyla firmalardan staj yeri kontenjanı sağlayıp, bir havuzda topladığımız bu kontenjanları, eğitimlerini devam ettirmekte olan ve bu eğitimleri sırasında, yaz aylarında, staj yapmak zorunda olan öğrencilerimize dağıtmaktayız. Ancak toplanan bu staj yerleri, öğrencilerimizden yoğun bir şekilde gelen talepleri karşılamakta yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle, siz değerli üyelerimizin, öğrenci üyelerimize staj yeri bulma konusunda, firmalarınızla iletişime geçerek, yardımcı olmanızı temenni ederiz.

2020 yılı yaz döneminde meslektaş adayları ve meslektaşlarımız arasındaki iletişimin güçlenmesi, sağlıklı ve öğretici staj imkânlarının yaratılmasına katkıda bulunacağınızı ümit ederiz.

 

Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencilerimizden gelen staj yeri taleplerinin karşılanması amacıyla kuruluşunuzun ilgi ve katkılarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Stajer öğrenci  talepleriniz için ekli dosyanın doldurulup cmoistanbul@cmo.org.tr e-posta adresi ile tarafımıza iletilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla,

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu


 

Ek-1: Staj Kabul Formu/Firma Bilgileri

 

Okunma Sayısı: 170
Fotoğraf Galerisi