TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
`80 GÜNDE DEVR-İ ALEM ` OYUNUNA GİDİYORUZ

19 Aralık 2019 Perşembe Günü Saat:20.00‘de

Istanbul Şube 03.12.2019 (Son Güncelleme: 19.12.2019 17:40:51)

TİYATROYA GİDİYORUZ...


19 Aralık 2019 Perşembe Günü Saat:20.00‘de  İstanbul Devlet Tiyatrosu  tarafından,  CEVAHİR SAHNELERİ SALON 1  sahnelenecek "80 GÜNDE DEVR-İ ALEM " oyunu için üyelerimiz için bilet temin ettik.   

Bilet talebi / kayıt için buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.  

Saygılarımızla,

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu

Önemli Not: Katılım ücretsizdir. Bilet sınırlı sayıda olduğundan sadece odamız üyelerinin katılımına açıktır. Katılım için mutlaka kayıt olmak gerekmektedir.

Cevahir Sahnesi: Cevahir Alışveriş Merkezi Kat:2 Şişli / İstanbul

OYUN HAKKINDA:

80 GÜNDE DEVR-İ ALEM - İSTANBUL DT

Büyük Oyunu

2 Perde - 2 saat 15 dakika

OYUNUN KONUSU

1872 Londra... Tam bir İngiliz centilmeni olan eksantrik Bay Phileas Fogg, dünyanın etrafını 80 günde gezebileceğine dair bir bahse girer ve bu uğurda elinde avcunda ne varsa ortaya koyar. Bu çılgın macerada kendisine sadık hizmetkarı Passepartout eşlik etmektedir. Birlikte 3 kıta ve 4 okyanus aşacak, Londra‘dan Vahşi Batı‘ya uzanan olağanüstü bir yolculuğa çıkacaklardır. Trenlerden gemilere koşturacak hatta bir fille bile seyahat edeceklerdir! Ne var ki zamana karşı yarışırken karşılarında farkında olmadıkları bir engel vardır: Fogg‘un bir kanun kaçağı olduğuna kendini inandırmış Detektif Fix peşlerindedir ve bu yolculuğu engellemek için elinden geleni yapmaktadır. Fogg‘u ise bu yolculukta hayatında hiç bilmediği başka bir macera beklemektedir: Aşk...


Beş oyuncunun düzinelerce farklı role hayat verdiği bu sürükleyici, eğlenceli ve çılgın macera sizleri de içine çekecek ve dünya etrafında fantastik, tehlikeli ve sürprizli bir yolculuğa çıkaracak.

Okunma Sayısı: 185
Fotoğraf Galerisi