TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
ŞUBEMİZ 2019 MESLEK YILINA SAYGI ÖDÜL TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Ankara Şube 26.11.2019 (Son Güncelleme: 26.11.2019 14:40:08)

 

2019 Meslek Yılına Saygı Ödül Töreni, 22 Kasım Cuma günü gerçekleştirildi. Türkiye`nin farklı kentlerinden gelen değerli meslektaşlarımız Anemon Ankara Otelde buluştu.

Birbirleriyle özlem gideren, bilgi alışverişinde bulunan ÇMO‘lular, birarada olmanın tadını çıkardı.

 

Plaket törenine başlamadan önce açılış konuşması yapan Ankara Şube Başkanımız İlkim YİĞİT, Oda olarak geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinliği, üstatlarımızla bir araya gelmek açısından önemsiyoruz‘ diyerek, bu kutlamanın sürdürüleceğini söyledi. Yine Çevre Kanunu‘nda yapılan değişiklik için Oda olarak verilen mücadeleden bahsetti. Yönetime gelindiğinde hayatı anlamlı kılan güzel işler başarma şevkiyle mesleki değerlerimizin değer kazanması için çok emek verdiklerinden söz eden Şube Başkanımız, bu işleri yaparken çok güzel arkadaşlıklar, dostluklar kazandık. Biz şimdi kocaman bir aile olduk` diye konuştu.

ÇMO`nun bugüne gelmesinde Yönetim Kurulu Üyelerinin emeğinin de çok büyük olduğuna değinen YİĞİT, Şubemiz faaliyetleri konusunda gerçekleştirdiği sunumun ardından, yönetime geldiği ilk günkü heyecanı hala içinde taşıdığını da dile getirdi.

 

ÇMO Genel Başkanı Sayın Baran BOZOĞLU ise Çevre Kanunu değişikliği konusunda konuşma yaparak, kanunda yapılan değişiklikle birlikte mesleğimizin ve meslektaşlarımızın hak ettiğimiz şekilde kanunda yer alması için yapılan çalışmalardan bahsetti ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından meslekte 30., 20. ve 10. yılını dolduran meslektaşlarımıza alkışlar eşliğinde plaketleri takdim edildi.  Törene katılan çevre mühendisleri ile etkinliğin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanlığı‘nda düzenlenen törene katılan Oda Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimize ve bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Şube çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

 

Bütün meslektaşlarımıza katılımları ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz.

Önümüzdeki süreçte daha güzel yarınlara yine hep birlikte ulaşmak dileğiyle..

 

Ankara Şube 10. Dönem Yönetim Kurulu

 

Okunma Sayısı: 87
Fotoğraf Galerisi