TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
9. TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ÖĞRENCİ KURULTAYI
03.06.2021 ANKARA ŞUBESİ
Etkinliğin Tarihi
19.06.2021 - 20.06.2021
Etkinliğin Yeri
ÇEVRİMİÇİ
 

 
Merhaba Sevgili Arkadaşlar,
 

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonları olarak, 2 yılda bir düzenlenen kurultay geleneğimizin bu yıl 9.‘sunu gerçekleştiriyoruz. Kurultay‘ın bu yılki temasını ‘Pandemide ÇMO Örgütlülüğü ve Toplumcu Mühendislik‘ olarak belirledik. Görüyoruz ki hayatımızda  birçok radikal değişiklikler meydana geliyor. Gerek mesleki haklarımıza yapılan müdahaleler gerek doğa ve yaban hayatına yapılan tahribatlar artarken; rant-sermaye odaklı eğitim ve çevre politikalarında eşitsizliğe maruz kalmaya devam ediyoruz. Tüm bu sorunlara karşı gelerek demokrasiden, barıştan, emekten, bilimden ve doğadan yana olarak haklarımızı, yaşam alanlarımızı korumak için birlik olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Pandemiye rağmen, fiziken birbirimizden uzak olsak da dayanışma ve mücadelemiz hep bizimle.

Hepinizi saygıyla selamlıyor, çevrimiçi gerçekleşecek 9. Öğrenci Kurultayı‘na 19-20 Haziran tarihlerinde saat 12.30‘da ekran başına bekliyoruz...

 

Not: Kurultay tarihinden 1 hafta önce atölye konularını içeren Google formları yayınlanacaktır. Atölyelere katılmak isteyen arkadaşlarımız, form üzerinden kayıt yaptırabilir.

 

  "Yaşasın ÇMO, yaşasın örgütlü mücadelemiz!"

 9. ÇMO Öğrenci Kurultayı Düzenleme Kurulu

 

 
 
 

Dosyalar

(113 KB)

9.TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ÖĞRENCİ KURULTAYI ÇAĞRISI
09.06.2021 İZMİR ŞUBESİ
Etkinliğin Tarihi
19.06.2021 - 20.06.2021
Etkinliğin Yeri
0
 

 Değerli Üyemiz/Değerli Öğrenci Üyemiz,

Öğrenci üyelerin Oda ile olan ilişkilerini geliştirmek, Oda‘nın  çalışmaları ile ilgili öğrenci üyeleri bilgilendirmek,  üniversitelerde yaşanan sorunları tartışmak, ülkede yaşanan çevre sorunlarına dair tartışma ortamı sağlamak ve çözüm önerileri üretebilmek, öğrenci üyelerin bir araya gelmesini sağlamak, Öğrenci üye komisyonlarının çalışmalarını planlamak amacıyla  Odamız tarafından;  iki yılda bir düzenlenen Öğrenci Kurultayının 9. su bu yıl  "Pandemide ÇMO Örgütlülüğü ve Toplumcu Mühendislik" ana teması ile Şubemiz sekreteryasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

9.TMMOB Çevre Mühendisleri Öğrenci Kurultayı‘na çağrı metni ekte yer almaktadır. 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 

 
 

Foroğraflar