TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
A-2 TİPİ MÜHENDİSLİK AKUSTİĞİ SERTİFİKA EĞİTİM PROGRAMI
16.03.2021 İZMİR ŞUBESİ
Etkinliğin Tarihi
26.04.2021 - 29.04.2021
Etkinliğin Yeri
 

Değerli Üyemiz, 

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 26-29 Nisan 2021 tarihleri arasında  ‘A-2 Tipi Mühendislik Akustiği Sertifika Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.

Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Eğitim Katılım Ücreti :

ÇMO Üyeleri (Aidat borcu bulunmayan) : 660 ₺

Diğer katılımcılar: 770 ₺

            Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez.

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 20 Nisan 2021 tarihine kadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemize (cmoizmir@cmo.org.tr adresine) iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

 
 
 

Dosyalar

(671 KB)

ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ: KARBON FİYATLANDIRMA MEKANİZMALARI VE TÜRKİYE
26.04.2021 İZMİR ŞUBESİ
Etkinliğin Tarihi
29.04.2021
Etkinliğin Yeri
0
 

  Değerli Üyemiz,

 

Şubemiz tarafından 29 Nisan 2021 tarihinde, "Karbon Fiyatlandırma Mekanizmaları ve Türkiye "konusu ile çevrim içi söyleşi düzenlenecektir.

Söyleşi içeriği aşağıda yer almaktadır.

 

Söyleşiye katılmak isteyenlerin 29 Nisan saat 16.00 ya kadar https://forms.gle/btp2sBZwAJihpKJT7 adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

 

Söyleşi bağlantı adresi etkinlik öncesinde katılımcılar ile paylaşılacaktır.

 

Saygılarımızla.

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

 

ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ:  KARBON FİYATLANDIRMA MEKANİZMALARI VE TÜRKİYE 

 

Tarih/Saat : 29 Nisan 2021 Perşembe, 21:00

 

Konuşmacı:

Engin MERT

İklim Değişikliği Uzmanı

 

 

Konuşmacı Özgeçmişi:

 

Engin Mert, İRD, iklim politikası ve karbon fiyatlandırması konularında 11 yıllık deneyimiyle, Çevre Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir kimya mühendisidir. Dünya Bankası ve GiZ gibi müşterilere yönelik ekiplere liderlik etmiştir. Son olarak PMR Türkiye projesinde teknik proje koordinatörü olarak görev yapmıştır. Şu anda Ukrayna için bir çevrimiçi İRD veri yönetim sisteminin geliştirilmesi çalışmalarında proje koordinatörü olarak çalışmakta ve serbest uzman olarak çeşitli projelere destek vermektedir. Engin Mert, PMR ve UNFCCC‘nin uzman havuzunda yer almaktadır. Ayrıca Gold Standard için bağımsız dış kontrolör olarak çalışmaktadır.