TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
Tüm Etkinlikler

    Yayına Giriş Tarihi: 26.03.2014  Güncellenme Zamanı: 26.03.2014 10:39:01  
 

Etkinliğin Tarihi:
00.00.0000

Etkinliğin Yeri:
0

 

Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO), düzenlediği gala yemeğinde meslekte 20, 25 ve 30 yılını tamamlamış üyelerine plaket verdi

Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubesi‘nin Porto Bello Otel‘de bu yıl ilk kez düzenlediği törene Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Büyiıkşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Özkayacan, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Bedrettin Taşkesen, ÇMO Genel Başkanı Baran Bozoğlu, ÇMO Antalya Şube Başkanı Lokman Atasoy, Akdeniz Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr Bülent Topkaya, Süleyman Demirel Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Gökhan Civelekoğlu, Antalya Kent Konseyi Genel Sekreteri Sema Nur Kurt, Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Başkanı Abit Küçükarslan ve yaklaşık 300 kişilik davetli katıldı. 

KURUCU ÜYELERE PLAKET

Gecede yapılan konuşmalarda, çevre mühendislerinin dünden bugüne tarihçesi, Aııtalya‘daki çevre mühendislerinin önemi ile görev ve sorumlulukları üzerinde duruldu. 

Gala yemeğinde 26 Şubat tarihinde Antalya Çevre ve Şehircilik Müdürü olarak göreve başlayan Bedrettin Taşkesen‘e hayırlı olsun plaketi verildi. Ayrıca ÇMO Genel Merkezi tarafından ÇMO Antalya Temsilciliği‘nin şubeleştirilmesinde başarılı çalışmalar yürüten şube kurucu üyelerine plaketleri takdim edildi. Gecede; meslekte 20, 25 ve 30 yılını tamamlayan çevre mühendislerine ve gecenin düzenlenmesinde sponsor olan firmalara da plaketleri verildi. Konuklar plaket töreninin ardından canlı müzik eşliğinde gece geç saatlere kadar eğlendi. (Haber Merkezi)